Znalezisko zostało zakopane. Głosowanie na treść nie jest już możliwe.

Prozatoryka/Nomada - NIGDY NIE PISAŁEM BRAGGA

Utwór pochodzi z albumu "Wizytówka". Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia całości materiału. Artysta: Prozatoryka/Nomada Tytuł: Nigdy nie pisałem bragga Album: Wizytówka Tekst, rap: Nomada Mix & Mastering:...

 •  

  pokaż komentarz

  Ile tego jeszcze wrzucisz? Nie widzisz, że promocja nie siada i spamujesz?

 •  

  pokaż komentarz

  @tamlinek Walenie głową w mur to zdecydowanie nie moje potrzeby. Ale widzę że masz tutaj większe doświadczenie ode mnie. Jeśli czujesz że musisz się z tym uzewnętrznić to śmiało! Na pewno ktoś z wykopu da Ci wsparcie!

  •  

   pokaż komentarz

   @nomada98: Zacznijmy od tego, że nie ogarniasz odpowiedzi. Ale niech będzie.

   Potrzebujesz słów prawdy: no słaby jesteś ziom, kiepski flow, zero polotu, nijakie brzmienie. Nie nadajesz się do tego biznesu jako muzyk. Nadajesz się na celebrytę, to na pewno, zapatrzenie w siebie póki co poziom master. Ale to przejdzie, korzystaj póki możesz, rób coś głupiego, wrzucaj zdjęcia na insta, nawal się i rób trzodę. Będzie głośno, później mma vip czy inne fejm i będziesz gdzie chcesz być. Muzycznie, zapomnij. Za rok, może pięć, jak wydoroślejesz i przestaniesz spamować swoimi produkcjami, to moje słowa sobie przypomnisz. Kiedyś ogarniesz, że nie tędy droga. Póki co, pa, i tak poświęciłem Ci więcej czasu niż to warte

 •  

  pokaż komentarz

  @tamlinek Skoro piszesz w internecie swoją opinię, musisz być świadomy że nie każdy będzie Cię głaskał po główce. I radzę to przekminić bo ewidentnie masz jakiś problem z tym że świat nie kręci się wokół Ciebie. Do kwestii muzycznych nawet nie będę się odwoływał bo nie napisałeś nic konstruktywnego z czego mógłbym wyciągnąć wartość. Po prostu ja robię swoje. Części osób to siedzi, części nie. Omijaj zamiast wk@@#iać. I uważaj na ton, bo kiedyś ktoś będzie mniej miły niż ja i Cię pociągnie do konsekwencji. Chyba że Twoja opinia taka "ognista" jest wyłącznie w sieci. Pewnie tak.
  I ostatnia rada. Jeśli rozpoczynasz dyskusję a ja Ci odpowiadam to p?%!%%@ się z tekstami że zmarnowałeś swój czas, bo to był Twój własny wybór. Bez odbioru. Napisałem co uważałem za istotne, ale więcej odpowiedzi w tej dyskusji nie uświadczysz.

  •  

   pokaż komentarz

   @nomada98: nomadku, zluzuj majty, zaczynasz wkraczać na grząski teren... pociągnij mnie, dawaj.

   Póki co widać, że świat kręci się wokół Ciebie i Twojej nic nie znaczącej pseudo-twórczości, bez znaczenia i bez zawartości. Troszkę latek nabierzesz, to Ci wstyd będzie za udawanie dorosłego i ogarniętego. Rób dalej swoje, to nie mój czas marnujesz, ja się dobrze bawię uświadamiając Ci, że nic nie znaczysz i z niczym się nie wybijesz, jak pewnie sobie powtarzasz z kumplami w ciasnych pomieszczeniach. Części osób to siedzi, dokładnie, wykładnią słowa "części" jest odzew jaki tu otrzymujesz. Żaden. Nikt nie poświęcił Ci tyle czasu co ja, niestety kończę dziś urlop i więcej nie będę :D Uważać na ton nie będę, jesteś nikim, nikim zostaniesz, możesz się co najwyżej naprodukować tutaj, bo to nic nie kosztuje :D Ja jestem Twoim recenzentem, pod którego ocenę się poddajesz wrzucając tu swoje wysrywy. W związku z tym do szeregu kmiocie i słuchaj recenzji a nie dyskutuj.

   I ostatnia rada.

   @nomada98: dorośnij dziecko, rady dawaj swojej matce na temat zawartości pudełka z drugim śniadaniem do szkoły

 •  

  pokaż komentarz

  @tamlinek A Ty jeszcze długo będziesz płakał? Wolny rynek, mój drogi :)