Znalezisko zostało zakopane. Głosowanie na treść nie jest już możliwe.

Tusk grzmi o wyprowadzeniu Polski z UE. Patryk Jaki nie przebierał w...

Tusk grzmi o wyprowadzeniu Polski z UE. Patryk Jaki nie przebierał w...

Od lat prowadzi Pan w UE z Niemcami akcję niszczenia wizerunku Polski za to, że obywatele nie wybrali PO – odpowiada byłemu premierowi europoseł Solidarnej Polski Patryk Jaki.

 •  

  pokaż komentarz

  Jaki to jest kur...a szkodnik. Nie mogę na typa patrzeć.

  •  

   pokaż komentarz

   @skyfire: A rozwinięcie tej śmiałej tezy - można prosić?

  •  

   pokaż komentarz

   @arkadiusz-kowalewski: No pan ze zdjęcia, który razem ze swoim kolegą ZZ niszczy wizerunek Polski w EU.

  •  

   pokaż komentarz

   @skyfire: czyli jakikolwiek sprzeciw to "niszczenie wizerunku Polski" ? Rozumiem, że Polska ma być poddańczo uległa i wtedy jest ok. Dziękuję - już rozumiem.

  •  

   pokaż komentarz

   czyli jakikolwiek sprzeciw to "niszczenie wizerunku Polski" ? Rozumiem, że Polska ma być poddańczo uległa i wtedy jest ok. Dziękuję - już rozumiem.

   @arkadiusz-kowalewski: No widać nic nie rozumiesz.

   Powinieneś być wdzięczny instytucjom unijnym, za stanowczy sprzeciw wobec tej patologii której broni pan Jaki razem ze swoim kolegą - ZZ. W Polsce wszystkie bezpieczniki kontrolujące totalitarne zapędy władzy zostały przez partię już wyłączone. Cieszę się, że jeszcze instytucje unijne są w stanie to chamstwo i obłudę przytęperować chociaż trochę.

   Panom marzy się dyscyplinowanie polityczne niewygodnych sędziów i twierdzisz, że to jest w porządku wobec Polaków? Kogo oni chcą przekonać, że te ich reformy sadownictwa mają służyć czemuś innemu niż niszczenie nieprzychylnych im osób? Chyba tylko glupszych od siebie przekonają te ich kłamliwe przemowy.

   W żadnym z ich wystąpień, nie ma odniesienia do powodu unijnych sprzeciwów, są tylko bzdety o suwerenności i tusku. To jest standard rosyjsko-białorusko-węgierski i nie ma tolerancji dla szkodników chcących tego typu chlew w polskim państwie wprowadzać. Sytuacja z przyblokowanymi pieniędzmi unijnymi być może posłuży kiedyś do rozliczenia tych ludzi, za działanie na szkodę państwa polskiego. Partia z której wywodzą się ci panowie jest jedną z gorszych jak nie nsjgorszą rzeczą jaka spotkała ten kraj.

   Przemowy tych panów z sdpl są pogardą dla inteligencji średnio wykształconego obywatela tego kraju. Jest to zmarnowany prąd i czas antenowy na transmitowanie tych bzdur gdziekolwiek.

   Polska poddańczo uległa? Co tu mówisz. Równie dobrze możesz to zdanie odwrócić i słowo "Polska" zastąp słowem "Sędziowie", a słowo "Unii", zastąp "politykom pisu".

   I powstanie takie cos:

   Sędziowie mają być poddańczo ulegli politykom pisu?

   Z tej perspektywy nasz kraj ocenia UE i stąd sprzeciw tych instytucji, za co jestem wdzięczny.

  •  

   pokaż komentarz

   @BekaZWykopuZeHoho: A co ci do tego - możesz mi objaśnić panie cenzorze?

  •  

   pokaż komentarz

   @arkadiusz-kowalewski: @skyfire: Jaki stworzyl anty UE raport tak glupi ze musiel nawet stosujac ich metode szukiwac by wyszlo ze Polska jest stratna a nie na gigantycznym plusie. To ze podpisali sie pod nim profesorowie uczelni pokazuje zakrawa na zart.