•  

  pokaż komentarz

  Cóż... poglądy tego człowieka należy uznać za bardzo szlachetne i słuszne.
  Obrona wartości europejskich, wolności, kultury i całego naszego dziedzictwa przed tolerastycznymi faszystami i całą kolorową kolonizacją to godna pochwały postawa.
  Ale był też niezrównoważony psychicznie. Jak dla mnie to jest krzyk rozpaczy Europy przed islamo-kolonializmem. I nasze europejskie "elity" powinny sie zastanowić nad zaostrzeniem polityki imigracyjnej. Bo wkrótce nie jeden szaleniec Breivik, tylko całe rzesze zrozpaczonych i zdesperowanych Europejczyków podniosą broń. Będą mieli dość haseł nienawiści przeciw nim w meczetach, kolorwych gett- wylęgarni biedy, przestępczości i patologi, będą mieli dość rzerujących na nich pasożytów.
  Jednym słowem nadchodzi czas bardzo groźnego ( i niestety w całości słusznego) ekstremizmu Europejczyków.
  Btw to Breivik nie był jedynym tego typu Skandynawem. Kilka miesięcy temu było głośno o Szwecko/Fińskim snajperze, który w kilku miasteczkach zamordował ponad 50 kolorowych imigrantów. Jak się później okazało czarni zgwałćili i zabili jego żonę...

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @zgon: nie rozumiesz, bo nie wiesz, że ci sami Europejczycy ściągnęli sobie muzułmanów do Europy. Powód jest taki, że te jak to określasz pijawki przez bardzo długi czas fundowały Europie tanią siłę roboczą - pracowali na czarno, nie mieli żadnej ochrony pracowniczej, zwykle mieszkali w najgorszych dzielnicach, byli po prostu wykorzystywani. Minęły złote czasy Europy, lata 60, 70 jak bezrobocie na zachodzie było prawie zerowe i trzeba było jak najwięcej siły roboczej, przyszedł kryzys i imigranci stali się zbędnym balastem. Gdyby nie ci imigranci to by tych złotych czasów nie było. Upatrywanie winy tylko w imigrantach to jest bardzo prymitywne i powierzchowne spojrzenie na sprawę.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @Konstanty900: ta istota wygląda na skończony owoc naszych czasów , ziszczenie setek filmów i książek gdzie jeden samotny ale zdeterminowany potrafi wywrócić porządek świata. Zapewne na bazie tej tragedii powstaną doktoraty i profesury, tak naprawę mamy do czynienia z takim samy przełomem jak 11/09/2001 tyle że inne jest źródło i cel ataku. Martwi mnie to bo jeden inteligentny psychopata zdemolował postrzeganie i system wartości milionów. Żeby nie było niedomówień nie wierzę w żadne vendetty i fight cluby, każda zmiana świadomości szerszej grupy ludzi to proces długofalowy i nic nie usprawiedliwi stosowania terroru. Zastanawiam się jaki będzie portret psychologiczny sprawcy bo z tego co się zebrało do tej pory to długo by wymieniać .. nacjonalistyczny antysocjalistyczny i introwertyczny proizraleski piewca kultury zachodniej, homoseksualista oraz mason. Komentatorzy wskazują na eklektyzm wyznawanych poglądów ale to jest jakaś sieczka pełna sprzeczności. Szczytowy objaw kryzysu wartości.

 •  

  pokaż komentarz

  Jakichkolwiek by poglądów nie miał, to nic go nie usprawiedliwi. Mógłby być nawet księdzem, profesorem i założycielem fundacji charytatywnej, co z tego jak jest psychopatą?

 •  

  pokaż komentarz

  Kolejne rzygowiny widzącego wszędzie arabów. Rewolucja :P buehehehehe

 •  

  pokaż komentarz

  kurna... kasuje moje posty z widłami i pochodnia. Jakis debil z policji jeszcze to wezmie na serio.

 •  

  pokaż komentarz

  Pobił rekord Woo Bum-kona z 1982 roku.