Moje życie to genetyczna kwarantanna... It's over.

 •  

  BLACKPILL HIROSHIMA NAGASAKI

  jeżeli masz mniej niż 185cm - IT'S OVER kobiety ze wszystkich przedziałów wiekowych tobą gardzą

  bodyfat większy niż 10% - IT'S OVER nigdy nie zaznasz szczęścia w życiu

  jeżeli łysiejesz - IT'S OVER łysienie to wyrok śmierci gorszy od krzesła elektrycznego
  każdy norwood większy od 1 skreśla całe twoje szczęśliwe życie

  jeżeli jesteś biedny - IT'S OVER jesteś nieudacznikiem i kobiety nawet nie uznają cie za człowieka tylko śmiecia typu kiep albo papierek po batonie
  5000 na rękę? Dorian tyle dostaje od ojca jak idzie do Żabki

  penis mniejszy niż 18cm - IT'S OVER twoje życie skończyło się przy poczęciu

  wada wzroku - IT'S OVER okulary dla kobiety przypominają wózek inwalidzki

  jeżeli masz więcej niż 25 lat - IT'S OVER kobiety z twojego przedziału wiekowego są jak stary sflaczały basen pełne śmierdzących płynów brzydziłbym się do niego wchodzić

  jeżeli nie jesteś biały - IT'S OVER azjatka, murzynka czy arabka każda chce białasa

  jeżeli nie masz niebieskich oczu - IT'S OVER nie masz duszy, twoje spojrzenie jest puste i smutne

  jeżeli masz IQ mniejsze niż 115 - IT'S OVER jesteś mentalną małpą zdolną wykonywać tylko proste prace manualne, pewnie pani w sklepie wydaje ci mniej a ty nawet nie jesteś tego świadomy

  jeżeli masz więcej niż 20 lat i mieszkasz z rodzicami w bloku - IT'S OVER kobieta będzie sie brzydziła wejść do twojego mieszkania pełnego ageceli

  jeżeli nie masz sportowego samochodu z salonu - IT'S OVER

  jeżeli to czytasz - IT'S OVER IT'S OVER IT'S OVER IT'S OVER IT'S OVER IT'S OVER IT'S OVER IT'S OVER IT'S OVER

  Szczęśliwe życie to dobre geny - dymorficzna twarz i wysoki wzrost - a ty nigdy go nie zaznasz....... IT'S OVER

  #blackpill #przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

 •  
  S__a69

  +5

  Wśród nieskończonego ogromu wszechświata znajduje się mikroskopijna kropka. Tutaj właśnie jest nasz dom. Nasza planeta Ziemia która jest nic nieznaczącym pyłkiem we wszechświecie. W każdej chwili może zostać zniszczona i żadna siła nie postrzymałaby kataklizmu, żadne wymyślone bóstwo. Istniejemy, bo w obecnym momencie nic nie leci w naszym kierunku. A mimo to uważamy siebie za centrum tego świata.

  Każdy kogo znałeś, znasz i poznasz pojawił się na tym świecie nie z własnego wyboru. To rodzice z własnej woli się zdecydowali żeby Ciebie mieć. Może planowali, może byłeś niechciany. To już bez znaczenia. Teraz żyjesz i masz żyć według reguł.
  Każda matka która w biedzie i brzydocie decyduje się na zrobienie dziecka skazuje je na bycie przegrywem. Każdy ojciec przez swoją głupotę, egoizm, naiwność dokłada do tego cierpienia.
  Od początku swojego istnienia na tej nic znaczącej planecie jesteś oceniany na podstawie swojego wygļądu. Ludzie nawet małe dzieci dzielą na te ładne i brzydkie. Od kiedy tylko pojawiają się rysy Twojej twarzy, brwii, nos, oczy, zęby... wszystko to co decyduje jak inni odbierają Twój wygląd.
  W przedszkolu już się zaczyna segregacja rówieśników. Wtedy właśnie przedszkolanki zaczynają faworyzować tych ładniejszych chłopców i ładniejsze dziewczynki.
  Dalej już jest tylko gorzej. Twoi koledzy już mają pierwsze dziewczyny i buziaki. Jeżeli masz sporo pecha to Twoja mamusia wpoi Tobie najgorsze zasady w życiu. Bądź grzeczny, uczynny, miły, nadstawiaj drugi policzek, spowiadaj się z grzechów i zawsze w myślach przepraszaj za ludzkie odruchy.

  Pamiętaj sprowadzono tu Ciebie wbrew Twojej woli. Od początku oczekuje się od Ciebie dostosowania do zasad życia. Ucz się. Po nauce zacznij pracę. Znajdz partnerke. Rozmnazaj sie. Umrzyj.
  Gdzie się urodzisz też ma ogromny wpływ na Twoje życie. A że całe istnienie ludzkiego gatunku zależy od seksu to też cały świat się na nim opiera. Możesz urodzić się brzydki lecz dla Ukrainki jako Amerykanin jesteś atrakcyjny seksualnie. Możesz być z Albanii, Indii, Egiptu a dla Polki jesteś czymś podniecającym. Jako mężczyzna rywalizujesz z każdym o kobiecą uwagę. A jeżeli jej nie masz? Gdzie sens życia? Jeżeli jesteś nikomu niepotrzebny, to czy masz prawo mieć pretensje do rodziców?

  #przemyslenia #przegryw #blackpill
  pokaż całość

  •  

   @S__a69: Jeśli człowiek zacznie kolonizować planety, odkryje i zdominuje obce formy życia to jak najbardziej będziemy centrum wszechświata. Najbliżej temu byli Niemcy w 1942 roku, plany mieli ambitne: po wygraniu wojny z ZSRR zawrzeć biały pokój z Ameryką a następnie wysuszyć basen śródziemnomorski oraz ruszyć w stronę białego globu. No cóż... teraz świat wyglądałby całkowicie inaczej.

  •  

   @S__a69: Oczywiście że dałby radę, myślisz że ta stara zgniła buda jaką była ZSRR by przetrwala taką operacje jak Barbarrosa bez pomocy stron trzecich?xD Amerykanie w swojej głupocie nie mogli poczekać jak Hitler rozwali tego czerwonego balasa a następnie mogliby najechać na Normandię. Niemcy nie utrzymałyby tak wielkich terenów w ryzach, przez swoją politykę mordowania Słowian więc Rzesza traciłaby kolejne zasoby na wschodzie gdzie na zachodzie już by wylądowały amerykańskie wojska.

   No cóż, wtedy świat wyglądałby inaczej, a neuropki by nigdy nie powstały :D
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (9)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika AbZu_Raymond

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)