•  

  Kurwa. Im bliżej wyborów tym mniejsza mam ochotę na #konfederacja

  Podoba mi się walka z 447 i uroszczeniami żydowskimi. Podoba mi się to że upieprzaja pisowi poparcie.

  Ale

  Batozenie gejow
  Stop nop
  Prawacki patyczak z pięścią na homo na liscie
  Zbierania jakiś odrzutow z różnych miejsc.

  Ta cała konfederacja zdechnie dosyć szybko po wyborach. Nie da się tego utrzymać.
  Chyba nie pójdę. Nie ma na kogo głosować.

  #polityka
  pokaż całość

  +: Rabke
 •  

  No dobra wykopki, przekonaliście mnie: wcześniej byłem niezdecydowany, ale będę głosował na Konfederację

  #4konserwy #neuropa #konfederacja #wybory #polityka

 •  

  Życie w dobrze przemyślanym kapitalizmie to dostatek i rozwój. Życie w kraju socjalistycznym to głód, wyzysk, bieda i walka na śmierć i życie o rolkę papieru toaletowego albo paczkę cukru.

  pokaż spoiler Mała adnotacja: Obrazek ma już kilka lat. Obecnie rozwój socjalizmu w Wenezueli doprowadził do spadku PKB per capita do 3000$ (nominalnie) i 10000$ z siłą nabywczą. W krwiożerczym, kapitalistycznym Chile wartości te wynoszą odpowiednio 16,078$ i 25,978$.


  #antykapitalizm #libertarianizm #4konserwy #bekazlewactwa #neuropa
  pokaż całość

  źródło: marketoracle.co.uk

 •  

  Dziś podczas mojego melancholijnego spaceru byłem naocznym światkiem jak jakiś śniady mężczyzna podrywał polkę witaminkę. Nic mi do tego, tylko zrobiło mi się jakoś tak przykro bo koleś wyglądał jak typowy Mati (tylko z bliskiego wschodu) w skórzanej kurtce, z jednym wielkim zakolem od czoła do potylicy, był mojego wzrostu czyli kurdupel a dziewczyna wyglądała jakby miała kisiel w majtkach bo do niej zagadał. Przez moją żydo-europejską "urodę" żadna dziewczyna nigdy nie będzie na mnie tak patrzyła. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  Czas chyba wyjechać do jakiegoś azjatyckiego kraju gdzie biały jest wybawieniem dla lokalnych dziewczyn.
  #przegryw #p0lka #zwiazki
  pokaż całość

  źródło: thumbs.dreamstime.com

  •  

   Dążą do pozostania w swojej grupie ponieważ mają wyprane łby przez kościół, kulturową prawicę taką jak ty.

   @darkembrace777: Dokładnie tak. Byłem w tę niedzielę w kościele i ksiądz całą godzinę, za przykładem papieża Franciszka prawił kazania o zakazie seksu z murzynkami. Obok mnie siedziało czterech Żydów i jeden Japończyk.

   Japończycy i żydzi wygrywający? Nie rozśmieszaj mnie fetyszysto. To są dwa etniczne kręgi które padną nawet przed wschodnimi europejczykami gdy system stworzony przez banki, kościół i elity pierdolnie.

   @darkembrace777: Pierdolnie jak twoja foliowa czapeczka od przeglądania filmów z żółtymi napisami.

   Będzie miało gorsze życie ze względu na ostracyzm społeczny.

   @darkembrace777: Będzie miało gorsze życie, bo będzie miało niższe IQ, większą skłonność do agresji, a tym samym gorsze wykształcenie, większe problemy z prawem, niższe zarobki, mniejsze nawyki dbania o własne zdrowie i będzie krócej żyć.

   Długość życia wynika z rozwoju technologicznego budowanego na plecach robotników fizycznych którzy w wiekszości stanowią inne grupy etniczne.

   @darkembrace777: Tak. Cywilizację zbudował Mietek z budowy.

   Homogeniczność etniczna prędzej czy później doprowadzi do upadku w postaci niekorzystnych mutacji.

   @darkembrace777: te pseudonaukowe wysrywy xDDD Holendrzy, Islandczycy, Koreańczycy albo Japończycy cały czas drżą ze strachu.

   Wtedy te społeczności które są bardziej wymieszane wezmą góre nad tymi które nie są i je wchłoną.

   @darkembrace777: Tak jak już mówiłem. Cały świat drży w posadach przed potomkami murzyńskich niewolnic i białych plantatorów żyjących w fawelach.
   pokaż całość

   +: Zozlik
  •  

   Każdy krąg etniczy ma swoją prawicę która stara sie go trzymać jak niewolnika pod butem byle nie miał kontaktów z innymi.

   @darkembrace777: Nieźle to sobie ułożyłeś w swojej prostej główce, żeby pasowało pod teorię. Szkoda tylko, ze w uważanych za mocno lewicowe krajach wygląda to dokładnie tak samo. W Szwecji albo Niemczech biała kobieta także nie ma zbytniego parcia na związek z biedniejszych, słabiej wykształconym, mniej inteligentnym i niższym imigrantem z państw pozaeuropejskich. Większość towarzystw jest posegregowana rasowo. Natury nie oszukasz, bardzo mi przykro.

   ze względu na przeciwstawienie się ewolucji.

   @darkembrace777: To że ludzie naturalnie wolą kogoś ze swojej własnej grupy, niż kogoś kto jest od nich obiektywnie mniej wartościowy to "przeciwstawianie się ewolucji"? Tak tylko dla przypomnienia: ludzie od początku swojego istnienia aż do rewolucji przemysłowej, nawet po przejściu na osiadły tryb życia egzystowali i mnożyli się w większości w grupach nie przekraczających 120-150 osób (tzw liczba Dunbara). Jeśli w takim razie znajdowanie sobie partnera z puli kilku-kilkunastu milionów miałoby być zaprzeczeniem ewolucji... to albo mamy przełom w nauce, albo robisz z siebie kolejny raz debila.

   Długość życia nie ma żadnego znaczenia przy doborze naturalnym.

   @darkembrace777: Wybierasz partnera, z którym będziesz mieć głupsze i słabsze dzieci, które dodatkowo będzie ciężej wychować. Większość kobiet i mężczyzn jest dostatecznie inteligentna żeby tego nie robić.

   : Nie, mietek z grecji i rzymu.

   @darkembrace777: Jak każdy robol wykonywał to co mu kazano.

   Hehe jestem taki ironiczny, patrzcie jaką mam śmieszną maskę w internetach,

   @darkembrace777: Nie ma absolutnie żadnego empirycznego dowodu na poparcie takich tez. Wymieszane społeczności to murzyni z gett w USA, biedota z brazylijskich faweli, może jeszcze część Meksyku. Naprawdę przerażające potęgi przed którymi reszta świata drży. Gniję.
   pokaż całość

   +: Zozlik
  • więcej komentarzy (26)

 •  

  @amused: Jesteś przeze mnie najbardziej znielubioną osobą na całym wykopie. Udajesz publicznie przebojową, pewną siebie różową, która ma wszystko w dupie. W rzeczywistości jesteś zakompleksioną, brzydką i otyłą osobą, która nie potrafi poradzić sobie z problemami w realnym życiu więc błaznujesz w internecie robiąc z siebie pajaca. Idź i dodaj kolejny gównowpis o palcówkach i nie zapomnij zgłaszać komentarzy które cię obrażają, konfidencie. TFU na #p0lka #przegryw pokaż całość

  •  

   @BenzoesanSodu: Rok 2019, a w Polsce nadal jak w lesie. Wykopki nadal wierzą w mit czarnego penisa xDDDD

   Gnije z cebulaków, którzy wiedzę o ludzkiej seksualności czerpią głównie z porno

   No jakby na to nie patrzeć, to wg statystyk średnia z południowej części Afryki jest nieco większa niż średnia europejska. Ale nie widzę sensu, aby płakać z tego powodu. ¯_(ツ)_/

   @Nitro_Express: No nie. Wszędzie tam w Afryce, gdzie masz rzekomo większą średnią po bliższym sprawdzeniu okazuje się, że to są badania "self reported". Bo to bardzo ubogie i konserwatywne środowiska, nikt nie pozwoli sobie mierzyć penisa przez lekarza. Potem ktoś taki raportuje badaczom, że ma oczywiście 18cm naganiacza i średnia wychodzi jaka wychodzi.

   Tak, mają ŚREDNIO parę centymetrów większe, bodajże 2-3.

   @Bartek7991: Nie mają, nie ma żadnej istotnej korelacji.
   pokaż całość

  •  

   @Bartek7991: Mitem jest to, co okazuje się być wg badań mitem, a nie to co komuś pasuje. Jak długość penisa właśnie.

   Co do wzrostu, to też nie ma jakichś gigantycznych różnic. One w większości wynikały z głodu i niedożywienia pewnych narodowości. Np przez dziesiątki lat funkcjonował stereotyp, że Japończycy są bardzo niscy. Japonia zaczęła się bogacić, ludzie jedli coraz więcej i lepiej i wzrost młodych Japończyków jest dziś zbliżony do młodych Europejczyków.

   Tak samo dziś zdecydowana większość czarnych to pokurcze, przeciętny facet z Nigerii jest 10cm niższy od przeciętnego Polaka. Ale to głównie kwestia biedy i niedożywienia. Bo już w USA czarny facet jest średnio tylko 2cm niższy od białego.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (40)

 •  

  Czy ten kraj do reszty zmienił się w jakiś nieśmieszny żart?

  Obecnie senat rozpatruje ustawę o 500zł na każde dziecko. Jednym z pomysłów jest poprawka, na mocy której na każde niepełnosprawne dziecko przypadałoby aż 1000zł. Sęk w tym, że rodzice dzieci niepełnosprawnych już mogą liczyć na 1583zł świadczenia pielęgnacyjnego, dodatkowo 184,42zł zasiłku pielęgnacyjnego i 95,00zł dodatku rodzinnego. Jeśli poprawka zostanie przyjęta to madki niepełnosprawnych bąbelków mogą liczyć łącznie na... 2862,42zł zasiłków na dziecko. Czyli 175% pensji minimalnej albo około 90% średniej krajowej.

  W wielu mniej zamożnych regionach ludzie przez całe życie mogą tylko marzyć o takich zarobkach. Nietrudno się domyślić, że w najbardziej patologicznych i najbiedniejszych środowiskach pełną parą ruszy masowa produkcja upośledzonych bąbelków (głównie poprzez ciągłe walenie wódy w czasie ciąży). Co ma miejsce choćby w RPA. 2-3 niepełnosprawne bąbelki będą w stanie zrobić z miejscowej bezrobotnej pijaczki bogaczkę otrzymującą dochody większe niż 90% lokalnych pracujących.

  A Ty dalej narzekaj na benzynę po 5,20 i wypruwaj sobie żyły w robocie żeby starczyło na rachunki

  #neuropa #4konserwy #pracbaza #bekazpodludzi #madki #polityka
  pokaż całość

  źródło: wykop.pl

 •  

  Może nie słyszymy tego na co dzień, ale jednym z problemów dzisiejszego świata jest niewłaściwie postępująca dystrybucja dóbr.

  Najbogatsi bogacą się dalej w stałym tempie (m.in. wykorzystując raje podatkowe które pan Korwin chwali bo wolny rynek hehe), zaś klasa średnia nie jest w stanie za nimi nadążyć. Mimo, że rozwinięte państwa zaliczają stały wzrost gospodarczy, to przeciętny Kowalski nie odczuwa takiego boomu w swoim poziomie życia.

  The gap between the rich and poor can be illustrated by the fact that the three wealthiest individuals in the world have assets that exceed those of the poorest 10 percent of the world's population.

  The net worth of the world's billionaires increased from less than $1 trillion in 2000 to over $7 trillion in 2015 so the gap is increasing dramatically

  6 bilionów USD w ciągu 15 lat, niezły wynik co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  https://en.wikipedia.org/wiki/Distribution_of_wealth
  Polecam przeczytać cały artykuł, nie wiem czemu nie ma go w polskiej wersji

  #ekonomia #ciekawostki #antykapitalizm #gospodarka #polityka
  pokaż całość

  źródło: upload.wikimedia.org

  +: komunista_memiarz, kulturalnymarksista +213 innych
  •  

   Raczej ochrona wpływów amerykańskich i próba ograniczenia wpływów ówczesnych komunistów.

   @polecam_poczytac_heideggera: Oba. Jeśli w interesie jakiegoś kraju i grupy jest przepędzić komunistów, to jest to jak najbardziej słuszne działanie.

   Nawet tego nie skomentuję, bo przyrównywanie tego co wyszło z Korei Południowej, po połowie stulecia pompowania kapitału i ideologii amerykańskiej, do izolacjonistycznej Korei Północnej, to jakieś nieporozumienie i manipulacja z twojej strony.

   @polecam_poczytac_heideggera: Raczej typowy brak wiedzy ze strony przedstawicieli tej mniej ogarniającej rzeczywistość strony.

   Korea Południowa rozwinęła się dzięki połączeniu wysokiego IQ swoich obywateli i genialnym reformom ekonomicznym za czasów Park Chung-hee. Nie będę opisywał tu dokładnie całego procesu naprawy bankowości, własności ziemskiej, reformy podatkowej i wspierania rodzimej przedsiębiorczości. Mogę natomiast podesłać lekturki i oficjalne podręczniki do ekonomii, które to dość dobrze tłumaczą. Przedstawianie tego jako jakieś "pompowanie amerykańskiego kapitału" to wykładnicza ignorancja XDDD

   A Korea Północna nie była izolowana aż do czasów upadku ZSRR. Co więcej jako historycznie bardziej zasobna w surowce i lepiej uprzemysłowiona część półwyspu przez pierwsze 15 lat była bogatsza niż południe. Jeśli Północ zrobiła sobie jakąś krzywdę, to tylko na własne życzenie.

   Zresztą już nawet pomijając ignorancję i zakładając luźno, że sukces Korei PŁD to zasługa tylko amerykańskich pieniędzy. To przecież Korea PŁN była przez wiele lat finansowana przez ZSRR (po 91 mieli ogromną klęskę głodu). Z kim opłacałoby się zatem trzymać?:)

   Słucham? Masz coś więcej do zaoferowania poza amerykańską propagandą z czasów Zimnej Wojny?

   @polecam_poczytac_heideggera: Historia wojen indochińskich i Wietnamu to amerykańska propaganda xD

   Akurat amerykańska propaganda w tej materii była bardzo zbieżna z propagandą radziecką. Hollywood i tzw "lewicowi intelektualiści" stawali na głowie żeby przedstawić cały konflikt fałszywie jako amerykańską inwazję. Prosty motłoch do dziś słysząc o tej wojnie widzi tylko zadowolonego Amerykanina spuszczającego napalm na niewinnych wietnamskich wieśniaków, zapominając ogromnym ludobójstwie dokonanym przez atakujących suwerenne państwo komunistów.

   Wietnam będący tym złym socjalistycznym krajem (od czasów połączenia) rozwija się całkiem dobrze jak na spustoszenie jakie zrobiły wojska US podczas wojny.

   @polecam_poczytac_heideggera: Wietnam w 1990 roku miał oszałamiające... 100$ dolarów PKB per capita xDDD Dla porównania Korea Południowa, która znalazła się po tej właściwszej stronie historii miała wtedy...65 razy większe PKB. Obecnie wietnamskie PKB wynosi jakieś 2400 dolków i to głównie za sprawą pewnych prób ucywilizowania tamtejszego socjalizmu za chińskim przykładem. Wietnamczycy zaprosili do siebie wiele zachodnich korporacji i sporo ich i tak mizernego rozwoju to efekt bycia jednym z czołowych potentatów w produkcji światowych tekstyliów.

   Ile tam US cywili zabiło? 2 mln? 3 mln? A nie, to tylko komuniści, więc wszystko ok, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @polecam_poczytac_heideggera: Czy ty chociaż czytasz co piszesz? Większość działań wojennych miała miejsce na terenie atakowanego przez komunistów Wietnamu Południowego i tam też było najwięcej ofiar cywilnych. Cała wojna zaczęła się od mordowania mieszkańców przygranicznych południowowietnamskich wiosek przez komunistyczne partyzantki wietkongu . Co więcej komuniści idąc za przykładem ZSRR traktowali i swoich jako mięso armatnie, często nie licząc się ani trochę ze stratami w ludziach.

   Poczytaj coś zamiast bazować na jakimś Czasie Apokalipsy xD

   gdzie rodziły się jakiekolwiek nastroje rewolucyjne

   @polecam_poczytac_heideggera: Gdzie płynęły pieniądze z Moskwy bądź Pekinu na stworzenie kolejnego totalitarnego i zacofanego państwa, posłusznego swoim mocodawcom.
   pokaż całość

  •  

   @alahakbar: Sprawdź Makroekonomię P.Krugmana. Tam jest rozdział o długookresowych wzrostach gospodarczych PKB na przykładach państw rozwijających się. W tym także i Korei Południowej. W przypisach powinna być spora bibliografia prac, na których bazował autor.

  • więcej komentarzy (82)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.