•  

  Taguję #anime bo dotyczy głównie tego tagu.

  Całe gorące zaspamione wpisami z GoT i w sumie nic dziwnego, bo nowy sezon popularnego sezonu i jak komuś się nie podoba to wystarczy, że da kilka tagów na czarnolisto (bo nie ma jednego tagu i każdy taguje jak chce) i ma względny spokój. Ale jak ktoś wcale nie ogląda seriali, to przy każdej popularniejszej premierze na Netflixie musi czarnolistować nowe tagi. Podobnie z programami w TV, jak cię nie interesują Big Brothery itp. to praktycznie co miesiąc musisz wrzucić nowy tag na czarno. Ale jakby ktoś śmiał zasugerować, żeby tagować wszystkie seriale albo programy jednym, grupowym tagiem to zostałby wyśmiany, a w odpowiedzi dostałby instrukcję z obrazkami jak usunąć konto w serwisie wykop.pl (albo bana, bo w sumie czemu nie).

  Jednak jeśli typowy wykopek przeglądając mirko zobaczy gdzieś jakąś dziewczynkę z tajwańskiej kolorowanki, to dostanie spazmów i zacznie pisać komentarze typu:
  -taguj to gówno
  -usuń to
  -ludzie z anime w awatarze nie mają prawa głosu
  -zgłaszam tę pedofilię do prokuratury
  Nawet była o to afera, bo przecież wykopka nie obchodzi to, że obrazek który dodałeś do wpisu nie jest z anime, tylko gry, mangi, teledysku, że nie odnosi się do dyskusji na temat jakiejś hinduskiej malowanej farbami olejnymi telenoweli, sam mode powiedział że masz tagować #anime żeby nie urazić jego uczuć. Ba, nieotagowany mem czy inny reaction image potrafi wywołać spore zamieszanie.

  To teraz wyobraźcie sobie co by było, gdyby takie wpisy były tagowane jak te o serialach czy programach w TV. Każde anime, każda manga, każde chińskie gówno miałoby swój osobny tag (albo nawet kilka tagów, bo każdy używa innej nazwy albo skrótu). Zabrakłoby ambulansów do obsłużenia przypadków masowej padaczki która ogarnęłaby całą Polskę, cała główna byłaby zasypana płaczem jak to tego portalu nie da się używać. We Wrocławiu zaczęłyby się masowe strajki (albo i nie, bo to wykopki które nie potrafią niczego zmienić xD), a do strajkujących przyjechałby sam Białek na białym koniu, padł przed nimi na kolana, zaczął przepraszać i osobiście zapewniać że zrobi bota do filtrowania wpisów mangozjebów (co sprowadziłoby się do jednego moda czyszczącego przez tydzień gorące, bo i tak przecież ludzie zapomną).

  Nie dziwię się że tylu mangozjebów przeszło z tego portalu na prywatne discordy.
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika SniPress

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)