•  

  Wciąż jestem na Haiti, pisząc dokładnie, to we wsi Cazale, do najbliższej drogi 32 kilometry. Wynająłem kierowcę do pojeżdżenia po górach. Odwiedziliśmy kilka miejscówek w tym stare, francuskie zabudowania.

  Jestem w Cazale już kilka nocy. Ludzie zaczęli mnie akceptować. Większość przestała wołać do mnie "białas!", tylko mówią mi po imieniu. Brak prądu jest utrapieniem. Odczuwalna temperatura wynosi około 38 stopni. Jedyną ucieczką jest cień, który nic nie daje. Oraz rzeka - przez Cazale płynie rzeka, całkiem chłodna. Codziennie kąpie się w niej, koło 18 idę i siedzę w niej godzinę.

  Sytuacja w rzece jest niesamowita. Zderzenie cywilizacji. Są tu "cywilizowani" ludzie, którzy mają buty, kryją nagość. Niektórzy nawet mają telefon. Znaczna część powróciła jednak do pierwotnego życia. Pracuje w polu lub w rzece (kamiennictwo), potem idzie na rzekę i kąpie się. Nie kryją nagości. Czasem nawet widzę totalnych nagusów siedząc u siebie na ganku. Przyzwyczaiłem się do tego widoku. Chociaż na początku było to ciężkie. Ludzie w moim wieku, starsi, młodsi, całkowita nagość. Krępowało mnie to na początku. Siłą rzeczy czasem zerkałem na otaczających mnie ludzi. Bo nie dało się nie patrzeć. Czułem się dziwnie. Była raz sytuacja, niechcący na ułamek sekundy zawiesiłem oko na parówie rówieśnika, który kąpał się obok. Spojrzał na mnie, podniosłem wzrok, nasze oczy się spotkały, dla niego to nic dziwnego, a dla mnie krępujące. Spytałem się go: "co słychać?" xD

  Teraz jest już git. Gdy pierwszy raz kąpałem się w rzece (oczywiście w gaciach) to otoczył mnie tłum ludzi. Przyglądali się i komentowali między sobą. Gdy usłyszałem, że zastanawiają się nad moim imieniem postanowiłem zagadać. Wtedy hamulce puściły, dzieciaki próbowały mi zdrapać tatuaże, wciskały palce do pępka, a potem przyszły starsze kobiety i próbowały mi ściągnąć spodenki no bo dlaczego ja mam siedzieć ubrany, a one nie. Zupełnie inny świat. Uciekłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Zapraszam do śledzenia mojego tagu o Polonii: #podrozemateoaka . Będę regularnie wrzucać wiadomości. Aktywniejszy jestem na Facebooku i Insta (codzienne Insta Stories), może ktoś zechce śledzić:
  Instagram
  Facebook
  Mam również kanał na YT - po powrocie wrzucę filmy z Haiti

  #gruparatowaniapoziomu #historia #podroze #podrozemateoaka #historia #ciekawostki #podrozujzwykopem #haiti
  pokaż całość

  źródło: streamable.com

 •  

  To niesamowite jak utarło się, że kupowanie prezentów partnerce, wspólne wyjazdy, wakacje, zapraszanie na randki i do restauracji (ofkors przez faceta) to jest dbanie o związek.

  Ale już pielęgnowanie sfery łóżkowej, dbanie o atmosferę, bliskość, poczucie ważności, intymność, zaopiekowanie tymi potrzebami - oooo mężczyźni to myślą tylko o jednym.

  Tak jakby seks był jednostronną formą łaski dla faceta, a kobieta nie czerpałaby przyjemności i to nie tylko tej fizycznej, seks koi i zaspokaja mnóstwo potrzeb.

  Przecież to taka sama kpina jak z gadaniem, że facet placi na randce bo kobieta ma prawo wybrać (dla przyszłego potomstwa tia) zaradnego chłopa - jakby każda w momencie swipe na tinderze już planowała z nim dzieci stąd pytanie o auto i zarobki są takie uzasadnione.( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Jebana niegodziwość i nieuczciwość kobiet.

  #zwiazki #milosc #zycie #gorzkiezale #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #seks #bliskosc #rozowepaski #relacje #relacjedamskomeskie
  pokaż całość

  •  

   Dawno nie czytałem tylu bzdur. Każdy pisze jakby tylko ich doświadczenia życiowe były jedyne i nie bierze pod uwagę, że świat jest różnorodny.
   Niby nie ma kobiet, które są tylko pasożytami żerującymi na facetach? Są też leniwi faceci co po dniówce na produkcji leżą z browcem przed tv i czekają na obiad od swojej baby.
   Jeśli w łóżku jest chujowo to jest tylko wina faceta, bo bzykac nie umie? Może tak może nie. Jeśli baba jedyne co umie to rozłożyć nogi i liczyć na chuj wie co to i najlepszemu ruchaczowi po pewnym czasie odechce się być finezyjnym i też po prostu bzyknie, żeby szybko się spuscic, puścić pierda i pójść spać. Jakim debilem trzeba być, żeby za słaby seks tylko faceta obwiniac... Dobra baba umie nawet swiezaka poprowadzić w łóżku w taki sposób, że gwiazdy ujrzy, a Wy tępe dzidy widzicie tylko jedna stronę.
   Kumpel ze szkoły wziął taka która robi tylko swoje
   Pranie. No, ale Wy wszystkie to ideały. Potraficie być balaganiarami, tucznikami myślącymi tylko o tym co by tu za chwilę zeżreć, nie sprzątającymi po sobie, ale wymagającymi od faceta, żeby był wysoki, przystojny i chuj wie co jeszcze.
   To co Alienfromvenus pisze to już całkowite odklejenie od rzeczywistości. Jak ja bym kurwa chciał, żeby świat wyglądał tak jak Ona pisze... Naprawdę urwałaś się dziewczyno z kosmosu. W każdym związku jest tak jak piszesz?
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (68)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Soniakowski

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)