713 lat

 •  

  Cotu duzo mówić Cza wskoczyć na siłke? Da sie z tym cos zdobić xD
  #silownia

  źródło: 20190525_094649.jpg

 •  

  #alkoholizm

  Mirki, pijcie ze mną chłodnik ( ͡° ͜ʖ ͡°) Minął rok nowego życia. Jest lepiej, niż się spodziewałem. A jeszcze 368 dni temu szukałem sobie gałęzi... Walczcie o siebie, bo życie jest krótkie. Niech Moc będzie z Wami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: 61039151_450508735759342_7022291569277403136_n.png

 •  

  Wybory do Parlamentu Europejskiego - jak się dzieli głosy

  Liczba mandatów dla poszczególnych komitetów obliczana jest w skali kraju, a dopiero później przekłada się to na konkretne osoby w okręgach. Dlatego nawet w okręgach gdzie jakaś partia nie cieszy się popularnością, warto głosować zgodnie ze swoimi przekonaniami, bo głosy będą sumowane w skali kraju. Jednocześnie trzeba wiedzieć, że metoda d'Honta faworyzuje największych: jedna lista z poparciem 30% zdobywa więcej mandatów niż dwie z poparciem po 15%.

  Pierwszy wybór: właściwa lista. Drugi: osoba z tej listy. Pamiętajcie, że głosując na osobę z dalekiej pozycji, która teoretycznie nie ma szans na mandat, nie marnujecie Waszego głosu, bo lista ją otrzymuje. A dając poparcie jakiejś osobie w ramach partii czy koalicji wspieracie ją i jej poglądy, umacniacie w dalszej karierze i wewnątrzpartyjnych / koalicyjnych rozgrywkach.
  Ps. Do dzis mozna sie zapisywać do głosowania korespondencyjnego w kraju.

  #ciekawostki #eurowybory #neuropa #4konserwy #gruparatowaniapoziomu #europa #polska
  pokaż całość

 •  

  Jak byłem w podbazie to pamiętam jak srałem, a siostra mnie trollowała że idzie do mojego pokoju, co strasznie mnie wkurwiało, więc wstałem i wtedy kawałek gówna mi wyleciał z dupy do nogawki spodni, szukałem i nie znalazłem, trzepałem spodniami i nic nie ma, więc pomyślałem że mi się wydawało. Idziemy na obiad i nagle jem i widzę koło nogawki kawałek gówna xD Chciałem je skopać pod stół żeby nie było widać i je zgniotłem, że zaczęło jebać gównem. Nie wiedziałem co zrobić, więc powiedziałem babci „patrz co psu wypadło”, babcia bierze do ręki, wącha, nagle ją zamurowało i mówi "gówno". Nazwała psa brudasem i za karę zamknęła w łazience xD

  #heheszk #coolstory #takbylo #pasta #smiesznypiesek
  pokaż całość

 •  

  "Nie pamiętam momentu przystąpienia do Związku Budowlańców, bo miałam wówczas zaledwie kilka miesięcy. Pamiętam za to bardzo dobrze coroczne inspekcje panów budowlańców w naszym domu. Trzeba było ich godnie powitać i zapłacić haracz na Związek. Panowie budowlańcy byli także obecni w moim przedszkolu oraz szkole. Kilka razy w tygodniu mieliśmy lekcje budownictwa, niby nieobowiązkowe, ale w środku dnia, więc i tak każdy chodził. Poza tymi lekcjami także uczyliśmy się o cegłach i betonie. Na apelach śpiewaliśmy piosenki typu "Czerwony jak cegła", "Budujemy nowy dom", "Podaj cegłę". Każdy rok szkolny rozpoczynaliśmy wizytą na budowie. Czasami nie było lekcji, bo trzeba było odwiedzić plac budowy. Na wiosnę spędzaliśmy nawet po kilka dni na placu i nauczyciele musieli nas tam pilnować. Część dzieci pomagała na stałe na budowach i nawet jeździły na inne budowy razem z murarzami. Ogólnie pomoc panom budowlańcom była bardzo dobrze widziana. Każde osiedle ma własny plac budowy, a mieszkańcy w domach cegłę na specjalnym ołtarzyku. Każda instytucja publiczna ma swojego budowlańca. Budowlańcy pojawiają się też jako eksperci w telewizji i autorytety moralne. Każdy człowiek powinien wyznać swoje przewinienia lokalnemu budowlańcowi i posłać do niego swoje dzieci. Politycy walczą zawzięcie o tzw. "betonowy elektorat". Nie ma mocnych w tym państwie na panów murarzy i betoniarzy. Kiedyś stwierdziłam, że nie obchodzi mnie w sumie budownictwo, więc poszłam do lokalnej filii Związku i powiedziałam, że już dawno nie śpiewam "Czerwonego jak cegła" i nie obchodzi mnie, w którą stronę kręci się betoniarka. Pan budowlaniec powiedział, że to nie ma znaczenia, dopóki istnieją na tym świecie cegły, dopóty muszę należeć do Związku. Kiedyś jedna pani pomalowała cegły na różne kolory i przyszli do niej antyterroryści. Pewien dzieciak też miał mocno przewalone za rysowanie kawałkiem cegły po chodniku. Nie zapisywałam własnego syna do Związku, ale obawiam się, że i tak będzie w szkole śpiewał o cegłach i uczył się o odcieniach czerwieni wbrew mojej woli. Być może będzie miał też problemy, bo nie odwiedza placu budowy. Ciężko żyć w państwie budowlanym”.

  #pasta #tylkoniemownikomu #tvpis #budujzwykopem #pdk #aszkiera
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika damian713

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)