•  

  Parę miesięcy temu wysłałem zgłoszenie do program 1z10. Już o tym zapomniałem, ale w zeszłym tygodniu dostałem zaproszenie na eliminacje które odbędą się w przyszłą sobotą (30 marca) w Krakowie . Akurat żaden z znajomych nie ma czasu, stąd pytania czy ktoś miałby czas ochotę popołudniu albo wieczorem iść na piwo albo coś porobić? Albo zaproponować jakieś ciekawe spędzenie wolnego czasu w ten czy przyszły dzień, poza standardowym zwiedzaniem ?
  #krakow #krakowpiwo #1z10
  pokaż całość

  •  

   @atom13: Witam mirku. Mogę wybrać się z Tobą na piwo (może być kraft) lub na jakąś eksplorację. Dodatkowo w 2016 uczestniczyłem w 1z10 więc mogę opowiedzieć jak to jest. Jak coś to daj znać.

   +: idol89
  •  

   @atom13: Wtedy gdy ja byłem, eliminacje odbywały się w Warszawie. W zasadzie można było w nich wziąć udział bez wcześniejszej rejestracji (uzupełniając formularz na stronie otrzymywało się tylko info o tym gdzie, co i jak). Na miejscu dostaje się 20 pytań i aby przejść dalej trzeba odpowiedzieć na 15. Trudność porównywalna jak w pierwszym etapie każdego odcinka więc oglądając w tv można się sprawdzić. Też się ma 3 sekundy na odpowiedź ale nikt tego nie mierzy. Ma to raczej charakter luźnej gadki, gdzie z jednej strony stolika siedzi egzaminator z drugiej Ty. Nikt inny tego nie słucha, nie nagrywa etc a na sali jednocześnie kilka osób jest sprawdzanych więc jest gwar.Jest tylko kilka zestawów pytań więc stojąc w kolejce warto słuchać tego jakie pytania miały osoby, które wychodzą bo jest duża szansa, że na te pytania właśnie trafisz. Oprócz testu biorą od Ciebie dane osobowe i zdjęcie (które musisz mieć ze sobą). Później do kilku miesięcy pocztą dostajesz zaproszenie na nagranie. pokaż całość

  • więcej komentarzy (11)

 •  

  Witajcie. Postanowiłem coś zmienić w swoim życiu i wybór padł na miejsce pracy. Mam ponad dwa lata doświadczenia przy tworzeniu analiz rynku pracy (głównie wynagrodzeń) i w miarę dobrze ogarniam excela. Posiadam również doświadczenie w pisaniu tekstów, korekcie i zarządzaniu treścią na stronie. Trochę słabo u mnie z językami i wolałbym uniknąć pracy w korpo. Chce szukać pracy głównie w #krakow ale mogę też rozważyć wyjazd do innego miasta. Jakby ktoś potrzebował takiego człowieka będę wdzięczny za kontakt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #praca #szukampracy
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika zarazzzek

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (6)