Wpis z mikrobloga

Mireczki, Mireczki rozdaje kuleczki (nie analne, przykro mi @suckuba ;-)). Na mirko od czasu do czasu ląduje #polandball w gorących, pomyślałem więc, że zbije na Was #grubyhajs, żeby móc balować jak śp. @FriQ. Dwie kuleczki #rozdajo dla plusujących, a pozostałe żeby #hajs się zgadzał za 12zł sztuka (pic related):

Na razie tylko w wersji #polandstronk. Mogę spróbować wydziergać dla Was inne kraje jeśli byłoby trochę chętnych ;-)

#isis approved i w sumie trochę #pokazkota

#januszebiznesu

#cebuladeals

#polakicebulaki
Pobierz Dakkar - Mireczki, Mireczki rozdaje kuleczki (nie analne, przykro mi @suckuba ;-)). N...
źródło: comment_HzG19YuJWchBoGqVnCIxdeyUK01mz8Pp.jpg
  • 86
@qubeq: @suckuba: @kamdz: O północy zrobię losowanie i ogłoszę zwycięzców. Jeśliby by się komuś nie udało wygrać, a nadal chciałby kupić, podeśle na priv namiary :-) Kuleczek zrobionych mam 50, więc myślę, że dla wszystkich wystarczy.
@suckuba: Prawdziwa arystokracja nawet w obyciu ;-) Toleruje tylko "swoich", więc nie wiem jak z wysyłką. Ale poza tym jest bardzo grzeczna. Ma już 1,5 roku i jak do tej pory zbiła tylko jedną doniczkę.
@Dakkar: Jak na młodego kota jedna doniczka to naprawdę dobry wynik. Koty mnie lubią, na pewno by mnie zaakceptowała ;)

Bardzo ładna kicia, możesz ode mnie wygłaskać ;)