Wpis z mikrobloga

Kocham czytać dyskusje wykopowych znawców na temat kobiet:

Przeruchalem pół europy od barcelony po kijów więc wiem co mówię

Żeby znaleźć żonę >= 8 to trzeba przypakować portfel najpierw albo po prostu mieć szczęście. Chociaż skala atrakcyjności jest subiektywna (wg mnie) i z czasem bycia samotnym się obniża

hahaha mniej pracowal i robil doktorat bo nie kasa jest wazna?! Kobieta mysli o przyszlosci i ubzdurala sobie, ze z doktoratem bedziesz kiedys wiecej zarabial dlatego cie na to namawia ;)

Stan na koncie jest wprost proporcjonalny do szansy umówienia się. Po przekroczeniu pewnych wartości same się z tobą zaczną umawiać.


Trafił się jeden mężczyzna, który potrafił pochwalić swoją fantastyczną żonę, resztę towarzystwa można śmiało sprowadzić do Hurr nie mogę znaleźć fajnej dziewczyny bo nie mam sześciu zer na koncie durr
Ludzie z kim Wy się u licha zadajecie?!

Link

Polecam serdecznie.

#rozowepaski #shitwykopsays #bekazniebieskichpaskow
  • 33
Trafił się jeden mężczyzna, który potrafił pochwalić swoją fantastyczną żonę

@layla__: moja też jest fantastyczna.
Ale to jest wykop, HQ polskich Onanimusów.

A Ty czego szukasz w mężczyznach? Foczko?!
@dzban_owocowy: Bo będzie, zauważ, że zaden nie napisze "Jestem zbyt niezaradny i nie radzę sobie w życiu dlatego nie mogę znaleźć kobiety", po prostu sprowadzają to do stanu portfela.
To analogicznie jakby zaniedbana, leniwa kobieta żaliła się, że faceci to świnie i patrzą tylko na wygląd.
Ma rację, bo jest to podstawowe kryterium, ale trzeba też swoją winę zobaczyć.
@layla__: problemem nie jest to, że oni są stuleją bo nie mogą niczego wyrwać - problemem jest to że oni szukają modelek, 8/10 conajmniej bo co on będzie z brzydką się umawiał, a takie panny po pierwsze mogą przebierać w facetach a po drugie są najczęściej po prostu puste.
@layla__: Problem tkwi chyba w tym, że tym normalnym facetom nie chce się brać udziału w takich dyskusjach.

Dziwnym trafem jest tak, że faceci twierdzący, że kobiety to dziwki, "trafiają na" (czyt. wybierają sobie) dziwki, a twierdzący, że kobiety to materialistki "trafiają na" materialistki. Niestety za te niewłaściwe wybory niesłusznie obwiniane są kobiety.

Nigdy nie miałem wypchanego portfela, a jednocześnie nigdy nie miałem problemu z dziewczynami. Wygląda na to, że wystarczy