Wpis z mikrobloga

@Krunch: nie da sie tego zrobić łatwo, trzeba kombinować ze zmianą kraju itp.

Poza tym ludzie to debile, ostatnio Orange miało promocje 3GB za 3zł - wystarczyło wysłać smsa.
Setki ludzi zapłaciło za informacje na jaki numer i o jakiej treści... a wystarczyło użyć google albo wejść na stronę orange
@Krunch: Ale przez pewien czas ich nie było, więc ludzie kupowali te za 10zł. Teraz wróciły za 1zł, ludzie je kupują, lecz niektórzy nadaj myślą,że te za 10zł, są lepsze.
@scandaliero: wat? Wystarczy dodać swojego PayPal'a jako płatność. Po dodaniu od razu anulujemy suba. Premka zostaje a info o PayPal znika. Nic nie trzeba kombinować. Cała operacja trwa minutę.
@goodbye_cruel_world: możliwe, że na zakresie kart. Ja mam kupione konto roczne za 34,99 na allegro tak jak kolega @rufus1987. Do konta z tego co zobaczyłem jest podpięta jakaś Visa z USA. Pewnie jakaś lewa. Aczkolwiek sprzedawca na allegro te konta sprzedaje od 2 czy 3 miesięcy (kiedyś miał za 20 zł) do tej pory uzbierał ponad 500 pozytywów. A no i daje gwarancję nowego konta / naprawy aktualnego jakby się
Pewnie jakaś lewa. Aczkolwiek sprzedawca na allegro te konta sprzedaje od 2 czy 3 miesięcy (kiedyś miał za 20 zł) do tej pory uzbierał ponad 500 pozytywów.


@Lanc: Nie rozumiem jak takie coś co ewidentnie śmierdzi byciem na bakier z legalnością może mieć miejsce, niewykryte przez nikogo. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@goodbye_cruel_world: ja kupiłem konto i tak jak kolega @Lanc napisał podpięta jest pod nie karta.
Zapewne ten "trick" który wkleiłes polega na tym że spotify nie weryfikuje online karty która jest dodana ja jedynie sprawdza czy zgadza się nr i reszta danych wg algorytmu.

Niektóre systemy platności mają opcje weryfikacji karty bez jej obciążania albo robiona jest blokada np na 1zł potem nie rozliczana a spotify widocznie tak nie robi.