Wpis z mikrobloga

@KrzaQ2: Za projektor dałem 2899 zł - BenQ W1070.

Taniej nie opłaca się kupować, bo akurat ten benek jest najtańszym projektorem Full HD w klasie entry level. Tańsze projektory obsługujące 720p to już przeżytek, a 4k są strasznie drogie i niewarte ceny, bo nie ma na nie żadnych materiałów.
@krejdd: ogladaj z lektorem, strasznie #!$%@? sie czyta jak siedzisz tak blisko, ja swojego czasu tez robilem takie seanse i gralem w fifke turnieje :P
@BaRi: ściana mnie trochę ogranicza, bo aktualnie siedzę na wynajmowanym pokoju. Przywiozłem sobie tylko projektor + miniwieżę. W domu ściana bardziej daje radę + mam większą odległość od kanapy i większe pole do popisu + zestaw kina.

Z XBMC korzystam tylko ze standardowych rzeczy, nie lubię się bawić w inne pierdoły :P. Mam tylko Artwork Downloader, Open Subtitles i jako skina używam Amber. Świetnie sobie to daje radę. Planuję kupić jakiś
@krejdd: kiedys myslalem o projektorze ale w koncu olalem temat, jak wyglada potem sprawa z tymi lampami? Masz coraz gorsze kolory az w koncu decydujesz sie na wymiane lampy? Ile taka usluga kosztuje?
@TheDoom: podczas projekcji filmow naroznik nie jest uciety, bo przycina gore i dol :). W domu mam troche lepiej, ale tutaj na lezaco moge poogladac bez problemu :)
@gorush: tak, aktualnie mam podpięte po HDMI z kompa. Planuję na stałe podpiąć nieużywanego już ultrabooka w ramach centrum dowodzenia w taki sposób, aby po jego odpaleniu na Linuxie od razu odpalało się również XBMC. Do tego chciałbym zwykły podświetlany pilot zamiast Yatse z Androida. Jednak namacalny pilot to mega sprawa :P.