Wpis z mikrobloga

@iDaft: Mam je. Fajne basowe portable, mocna V-ka. U mnie wygrały bezkompromisowo z k518, sj-55, łeb w łeb z k618(a w zasadzie to k67), ale mają pancerną budowę więc znów wyszły na plus. Tylko ja mam chyba jakąś starszą wersję bo pudełko w jakieś małe czarne trójkąciki i jack prosty (teraz jest chyba kątowy?).
Edit: A i taka uwaga od razu, nie wiem jak w tej nowszej wersji, ale w starszej
@Sergeant_Matt_Baker: Tak, oddaje te i biorę od nich nową rewizję TMA-1.

@specnazman: Są strasznie małe, grzeją w uszy już po paru minutach, na mój duży czerep pałąk jest trochę za krótki, ogólnie grają mocną Vką, bass podbity, strasznie dziwna wyższa średnica, ale muszę jeszcze podpiąć pod inne źródła, na szczęście nie sybilizują. Z Andrutem na początku coś nie chciało działać, teraz git. Są też bardzo przenośne - nauszniki się zdejmują,
Pobierz iDaft - @SergeantMattBaker: Tak, oddaje te i biorę od nich nową rewizję TMA-1.

@sp...
źródło: comment_CqBPxLKs5T7WfsvrHLyLP4x5Dzrt8J30.jpg
@iDaft: podejrzewam, że znaczenie ma cena, która nie jest zbyt zachęcająca. Szczególnie, że zupełnie nie wyglądają, jakby grały jakkolwiek lepiej od jakichś skullcandy itp. Do tego dystrybutor nie postarał się, żeby kilka serwisów dostało je na testy, więc praktycznie nie ma rzetelnego polskiego źródła informacji o nich...
@konto_urojone: Cena nie jest tragiczna, mniej nawet od K618. Niemniej faktycznie nie postarali się o marketing, praktycznie nikt nie zna tej marki. A Scullcandy, to taka multipla wśród słuchawek - ani nie wyglądają, ani nie grają. Jedynie chyba Aviatory całkiem znośne.
Ale wziąć je do testów od dystrybutora nie jest trudno, po paru godzinach już do mnie jechały.
@iDaft: Jak na ich granie i wytrzymałość to cena jest całkiem dobra mniej od 618 i jeszcze mniej niż 619, z którymi w zasadzie "konkurują" bo przecież mają mikrofon. Ale jak na słuchawki o których jest "cicho" w polskim internecie i wyglądające tak niepozornie, cena nie jest zachęcająca, żeby brać je w ciemno, szczególnie, że dostępne są chyba tylko online a w tym przedziale cenowym konkurencja nie śpi. To miałem na
@iDaft: Z akg k518 dużo modami wyciągnąć da się. Te denony chyba są jeszcze na promocji na agito.pl za 250 czy 299. Ah-d600 z denona sprawdzałeś może?