Gorące dyskusje ostatnie 12h

Kochani!

Rok temu zacząłem "zębowy eksperyment", który wbrew moim oczekiwaniom zyskał sporą popularność - przeszło 4,7k plusów. Dla przypomnienia: jedną wyrwaną ósemkę umieściłem w słoiczku z colą, natomiast druga została jednostką porównawczą.

To właśnie jutro słój tajemnic zgodnie z przepowiednią powinien zostać otwarty, jednakże za chwilę wyjeżdżam na cały weekend i wyniki eksperymentu przedstawiam z lekkim wyprzedzeniem. Jeśli ktoś ma z tym problemu, to będzie musiał z tym żyć. Pragnę też zwrócić uwagę, że nie było to żadne naukowe badanie, więc wszystkie wnioski wyciągnięte zostały na podstawie obserwacji organoleptycznych.

- przed wsadzeniem do słoiczka ząb był czysty, zdrowy, bez próchnicy itd.
    - zabarwił się na czarno, co było zresztą do przewidzenia
    - nie zmienił swojej "konsystencji" czy wytrzymałości w stopniu zauważalnym (tak na czuja)
    - nie śmierdzi i nie brudzi/nie zostawia czarnych śladów
    - w coli po około 2-3 miesiącach zauważalny był pływający biały osad. Prawdopodobnie fragmenty dziąsła, które były na zębie (?)

Pewnie wielu z Was napisze więc od razu uprzedzam: nie będe pił tej coli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na koniec ciekawostka! Gdy moja Mame dowiedziała się o eksperymencie przypomniała sobie, że ma moje mleczaki ( ಠ_ಠ). Domyślacie się chyba gdzie trafią na cały rok? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#zeby #glupiewykopowezabawy #cola #eksperyment

Jeśli ktoś mógłby pomóc mi zawołać osoby zainteresowane (plusujące) poprzedni wpis, byłbym wdzięczny
    pokaż całość

odpowiedzi (224)

Witam witam, ktoś chętny na zarzutkę ? ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Dziękuję za komentarze i pomysły z poprzedniego posta, nie spodziewałem się aż takiego zainteresowania śmieszkami tego typu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Inspiracji dostałem (i cały czas dostaję) na prawdę mnóstwo, ale żeby to wszystko zrealizować to trzeba te zarzutki porządnie dopracować, więc nie oczekujcie contentu co drugi dzień. Jak większość z was nie jestem w internecie od wczoraj, więc wiem że co za dużo to niezdrowo (zwłaszcza jeżeli chodzi o memecontent), i taki format zarzutek szybko wam się znudzi jak będzie niedopracowany.

Ale do rzeczy ! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na weekend mam dla was coś lajtowego, albowiem szykuję coś grubszego w przyszłym tygodniu. Żadne tam obrzucanie się mięsem. Tego typu przepisy nie są nowością w internecie, nie mniej aby nie było to zwykłe kopiuj-wklej przedstawiam wam mój autorski przepis na słodko-słone krówki (O S T R O Ż N I E !). Smacznego ! (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

W poprzednich odcinkach:
    świeżaki za darmo! w zamian za zdjęcie z rondlem na głowie
    oskórowany pies Brunon
    chiński zwyczaj wmurowania młodego kota w ścianę domu

Tag: #zarzutkadoskonalejjakosci - do obserwowania / czarnolistowania.
    Gdyby komuś zależało na paście w wersji edytowalnej to zapraszam na priv.

#heheszki #kuchnia #jedzenie #pasta
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (241)

grupki dla grzybiarzy na fejsbuku to jest imo najsympatyczniejsze miejsce w polskim internecie. ktoś tam se pisze że był w lesie na łowach i pokazuje ile grzybów uzbierał, a inni mu lajkują i piszą pochwały w komentarzach. jeszcze nie widziałem tam żadnego hejtu ani dopierdalania się. fajnie jest

#gownowpis

odpowiedzi (31)