Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu rozpaczałem jak to źle i niedobrze, że zmienili dubbingujący duet w najnowszym Asteriksie i Obeliksie. Wyszedł zwiastun i coś mnie podkusiło żeby sprawdzić jak się nowi sprawdzają.

#!$%@? jaka to jest tragedia. Już pomijam, kompletnie niedopasowane głosy bez jakiejkolwiek komiksowej, zdeka przerysowanej barwy. To jest najmniejszy problem. Mariusz 'Gladiator' Pudzianowski w jednej z ról? Przeżyję. Najgorsze są dialogi będące kompletnym gównem, nastawionym na tanie i małożywotne internetowe memy i chamskie odzywki. Syf, syf, syf. Ani razu się nie uśmiechnąłem, nie zaśmiałem, nie wypuściłem mocniej powietrza z płuc.

Z ciekawości poszukałem na Filmwebie kto jest za to odpowiedzialny. Znalazłem nazwisko - Bartosz Kędzierski, autor takiego arcydzieła polskiej telewizji jak Włatcy móch

To jest nic tylko #!$%@? przykre co się stało z polską szkołą dubbingu, z filmami animowanymi które były tak dobrze opracowane pod względem polskiej ścieżki dźwiekowej, że niejednokrotnie przewyższały oryginały. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#film #filmy #kino #dubbing #zenujacacalka
Joz - Jakiś czas temu rozpaczałem jak to źle i niedobrze, że zmienili dubbingujący du...
  • 1