@daymoss: nie zgodzę się z Tobą, zobacz jaką pracę wykonuje Kuchy i mimo wszystko Żyrko. Dużo podań, wrzutek. Jak ma biedak grać ze szrotem w zespole, to nic dziwnego, że nie strzela. Ma skilla, tylko nie ma tylu sytuacji, co jakby grał z 1 zespołem, a nie rezerwami. Swoją drogą, Łysemu należy się karny #!$%@?, za wystawianie po raz kolejny takiego składu i ewidentnie lekceważenie Ekstraklasy. Znowu mu się to czkawką
@bartol_wwa: czuj akcję: W styczniu 2014 Berg udziela obszernego wywiadu (jak chcesz poszukam) wywiadu w którym mówi: dajcie mi 5 miesięcy a zobaczycie różnicę w grze. Jak na ironię po dokładnie 5 miesiącach mamy mecz z Zawiszą, 5:0 strzelone podczas 30 (chyba) minut dobrej gry a druga połowa już zakręcony kurek i zacząłem przysypiać.
@daymoss: kojarzę po części ten wywiad. Ale ja jestem z tych, którzy wolą wyniki, a nie piękną grę. Nie mówię, że nie lubię Berga, albo nie ufam jego umiejętnościom trenerskim. Ale z takimi leszczami jak jagiellonia, to powinniśmy wygrywać po 3:0. A jakieś dziwne szacher macher, żeby uśpić czujność Ajaxu? Sorry, ale jak mamy z nimi wygrać, to i tak wygramy.