Wpis z mikrobloga

Need help - co robić? Proszę o dobre rady!

Rozkmińcie. Jestem na Erasmusie i mieszkam z muslimem ze Szwecji w pokoju już 2 miesiace.

Koleś umie wypowiadać się głównie tylko na jeden temat: dziewczyny. Innych zainteresowań praktycznie brak. Cały czas mówi o kolejnych dziewczynach, że tę to by wyruchał, ta ma super tyłek, bla bla bla. Jeszcze gdyby to był jakiś ruchacz (choć stuleja też nie jest), a prawda taka (bez chwalenia się) że ja, czy inni znajomi przespaliśmy się z większa ilościa loszek niż on i nie mamy potrzeby wałkowania tematu 24/7.

Do tego hipokryzja milion do kwadratu. Kiedyś zwróciłem mu uwagę, że rzucenie łyżki w truskawkach na mój ręcznik było bezmyślne. Kolo zaczal mówić mi, że powinienem okazać mu szacunek, a nie to co wcześniej, przerywajac "Who the fuck are you?", że następnym razem nie będę miał okazji mu nic powiedzieć (wysadzi się pewnie) i... że jest starszy (tak o 2 lata - ostatnio użyłem tego argumentu w szkole podstawowej). Dobre jest też to, że na poczatku stwierdził, że jestem jego "bro" i żebym mówił mu wszystko xD

Ok, na koniec to co może Was zainteresować: poglady polityczne ziomeczka. Takiego nawet trochę lepszego muslima (studiuje medycynę, chyba jego rodzina nie diluje haszem). Otóż "bro" uważa się za komunistę (choć nie wie co to jest - w rzeczywistości jest socjalista). Idziemy ulica ten mówi, że po co temu facetowi Audi, obyłby się z gorszym samochodem, a hajs trzeba dać na zlikwidowanie biedy, bo to nie fair. Oczywiście nie przeszkadza to w cykaniu sobie fotek z Ferrari pod klubem. No i rzecz jasna w akcjach charytatywnych, jak dzisiaj (przygotowywałem z koleżanka jedzenie dla bezdomnych, a potem pomagaliśmy w dystrybucji) uczestnicze ja, a nie on (bro, zadania, spacer z sasiadka ni #!$%@?). W Szwecji przez reformy liberalne kończy się dobro. Więcej wsparcia dla imigrantów - oni sa tacy bieeedni :(

A i bieżace sprawy wg "bro": cały świat przeciwko muslimom, media się uwzięły, Palestyna jest jak Auschwitz-Birkenau, tylko serwowane przez żydów (imo wina Izraela jest jasna, chodzi o jego porównania), a ISIS trzeba traktować neutralnie, bo to wszystko przecież agenci.

Teraz pytanie, co robić:

A) kazać mu gadać o dziewczynach, żeby nie dostać raka od hipokryzji w pogladach politycznych

B) Wysadzić się pierwszy

C) Rzucić wszystko i brać więcej socjalu (stypendium Erasmusa to też hajs z podatków)

#nocnazmiana #muslim #erasmus #socjal #logikamuzulmanskichpaskow #logikaniebieskichpaskow #bro #szwecja
  • 15
@virusman: zachowanie podłę człowieka nie godne haha :D nie no, testowałem, dałem tureczkowi najpierw kaszaneczke naszą polską mówiąc że przysmak, powiedziałem co je to sie bidniutki zrzygał. ale boczek #!$%@?ł z radością krzycząc, że smaczne
@virusman: Troche nieskladnie to napisales ;]

Jest hipokryta, tak jak chyba wiekszosc spolecznosci na swiecie. Na wykopie znajdziesz z latwoscia przyklady wolnościowców a maja bol dupy o wszystko co jest inne od nich.

Ja bym sie nim nie przejmowal ale tez mowil wlasne poglady glosno i wyraznie.

Szwecja here, znam tzw. ciapatych ( choc to obrazliwe stwierdzenie) ktorzy smieja sie z Allah akbar i sa bardziej spoko niz polskie sebixy, to
@Wishmaster69: eee to różnie bywa siedzę teraz w kebablandzie to mi współlokator z Iranu wyjadł wieprzowinę, turasy też niektórzy nie pogardzą :D To nie w tym rzecz :D a tak btw to znam wielu ciapaków, którzy tutaj w Turcji w ogóle nie przywiązują wagi do Religi, i zachowują się jak ludzie :)