Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@advert: Ale co jest nie tak w Miasteczku Wilanów? No może poza typem ludzi, którzy ładują się tam i uważają jakiego to prestiżu nie mają.

Poza tym - miejsce ładne, zadbane, budynki też dużo ładniejsze, niż na Ursynowie. Tylko sporo pól w okół, ale to normalne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Ragnarokk: Już zacząłem. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Ragnarokk: @Mr--A-Veed: e, jak ktoś lubi, to ja nie będę fajtał, mnie nic do tego. ale mnie się MW nie podoba, nijakie bloki budowane pół metra od siebie, problem z miejscami parkingowymi, komunikacja pozostawiająca wiele do życzenia, duże korki, a jeszcze zaraz tuż obok wybudują trasę szybkiego ruchu i tę Świątynię - wyciskarkę cytrusów. nie wiem jak z infrastrukturą, ale jeszcze jakiś czas temu był problem z przedszkolami.
o ludziach
@miesozerna: A jakie są wg ciebie najlepsze osiedla?

PS. W miasteczku Wilanów jest też problem ze ścieżkami rowerowymi. Nie wiem, co za idioci je tam "projektują"...

@advert: A mi się tamtejsza architektura bardzo podoba. Komunikacja faktycznie słaba. Korki to są duże, ale na dojeździe do metra - bo już dawno skrzyżowanie Al. Wilanowska - Dolina Służewiecka powinno być przebudowane, bo teraz to się tam godzinę na korkach traci...

Obwodnica będzie
@Mr--A-Veed: Ja też dzieci nie mam, temat znam z relacji znajomych. Architektura to kwestia gustu - mnie się nie podoba, choć faktem jest, że budynki są nowe i zadbane, a jeśli zarządcy będą dalej o nie dbać, to będzie to jakoś wyglądać.
Skrzyżowanie Wilanowskiej z Dolinką to porażka, ale dodatkowym minusem dla MW jest jeszcze przyczółkowa, która jest główną drogą dojazdową dla Powsina, Konstancina i okolicznych, więc tym większe korki są.
@Mr--A-Veed: co jest złego w MW? pracowałam tam rok i za nic nie chciałabym pracować ponownie. ale pominę kwestię atmosfery jaka tam panuje. dla jednego architektura jest plusem, dla mnie jej jedyną zaletą jest nowoczesność. zero infrastruktury, dostępu do jakichkolwiek dóbr kultury, no poza "piękną" Świątynią w centralnym punkcie i jedną "autostradą" do miasta, która była/jest też głównym punktem spacerów dla matek z dzieckiem. zero zieleni, wszystko tonie w betonie. dla
@bircov: mieszkam na Gocławiu i dobrze mi się tu żyje, spokój, cisza, fajni ludzie, wszędzie blisko, wszystko mam na miejscu (pracując tu nie muszę się po nic ruszać poza osiedle), bezpiecznie i sympatycznie. Jeśli miałabym wychowywać dziecko to w Aninie/Marysinie bo to zupełnie inny świat :)
Najgorzej? Dla mnie Centrum, Białołęka, Włochy, Ursus/MW tam bym żyć/mieszkać nie chciała.