Wpis z mikrobloga

No elo mirasy mam problem dostałem bana na PSN. 18 Marca 2015 Roku zobaczyłem taki komunitakt kiedy chciałem się zalogować do sieci PSN z mojego PS4.

"DOSTĘP DO SIECI PLAYSTATION NETWORK Z TEGO PS4 ZOSTAŁ ZABLOKOWANY LUB CHWILOWO ZAWIESZONY.

(WS-37338-4)

Oke zadzwoniłem do supportu Sony u nas w Polszy. Za pierwszym razem odebrał jakiś typek po chwili rozmowy poprosił mnie o numer seryjny PS4 i po chwili stwierdził, że konsola jest w systemie jako aktywna.

Później kazano mi czekać na skontaktowanie się z ich centrum pomocy. No i sobie czekam i czekam i wiadomo nikt od nich nie zadzwonił.

To dzwonię ja znów tym razem odbiera jakaś babka podaje numer mojej sprawy etc. i nagle pani mi mówi, że mam na PSN dług 509 zł i mam to zapłacić to wtedy odbanują mi konto. ##!$%@?.jpg Oo.

Pytam, ale jak to możliwe. Pani odpowiada, że ktoś zalogował się na mojej konsoli kontem które miało dług i ten dług przeszedł na mnie.
##!$%@?.jpg ##!$%@?.jpg
#ps4 #ps3 #psn
  • 61
@aanndrzej: A więc już teraz wiem że bana dostałem 9 Marca ale dopiero 18 Marca zobaczyłem że mam bana więc zadzwoniłem do Sony powiedzieli że konto i konsola jest aktywna w ich systemach i nie wiedzą dlaczego mam zablokowaną konsolę czekałem sobie do dzisiaj i kobieta z infolinii powiedziała że że niby ktoś jakoś wszedł na moje konto i zrobił ten dług cokolwiek i teraz ja muszę za to płacić.
@Dark: Więc - zweryfikuj czy ktoś nie próbował dokonać płatności w PSN twoją podpiętą w PSN kartą. Sprawdź na stronie sony czy Twoje konto nie jest aktywne na innych konsolach. Zmień hasło. Rób znalezisko, opisz w znalezisku że z plati nie korzystałeś ;>