Wpis z mikrobloga

drogie czołgowe mirki i mirabelki pytanie do was:
grając jakieś dwa tygodnie temu miałem fps rzędu 25-32, później przez dwa tygodnie aż do dzisiaj miałem 40-70, dzisiaj niestety znowu w okolicach 20. Czy ktoś natknął się na podobny problem?

nie mam na myśli zmiany z meczu na mecz tylko raczej z dnia na dzień czy jak kto woli z dłuższej partii na inną dłuższą partię, od razu uprzedzam że gram na prawie minimalnych na całkiem, całkiem maszynie, nic nie grzebałem w międzyczasie w ustawieniach.

#wot #worldoftanks
  • 11
@karboniusz: ja miałem podobnie, po aktualizacjach paczki aslaina. Na jednej chodziło właśnie 50-70fps, a po aktyualizacji spadało na 20-30. Więc jak mam już te 50 to nie aktualizuję. Poza tym u mnie gra lepiej chodzi na EU2 pomimo tego, że mam większy ping. Na EU1 mam często mikrolagi i spore spadki fps, co strasznie urtudnia celowanie. Co dziwne nie dotyczy to CW i twierdz, tak jakby były rozgrywane na innym serwerze.
@el_flaco: tez używam aslaina, i nie instalowałem aktualizacji, żeby mieć te 40 a tu wot sam mnie zrobił na szaro, spróbuję w takim razie EU2, bo obecnie tylko na jedynce gram

@sebobik: tych dropiących fps modów mam niedużo, nie grzebałem w nich a mimo to fpsy spadły, bez żadnego ostrzeżenia
@karboniusz: dlatego zastanawia mnie czemu większość ludzi woli EU1, zauważyłem, że nawet łaskawszy i bardziej wyrównany MM. Praktycznie nie miewam czarnych serii po 25-35% szans na zwycięstwo.