Wpis z mikrobloga

Mirki, chciałbym dać nieco pracy (płatnej ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i wciągnąć w ciekawy projekt kilku polaków (choć niekoniecznie tylko) za granicą! Pomożecie? (podbicie tego komentarzem/plusem też mocno pomoże)

Moja znajoma będzie tworzyć za ok pół roku projekt UE o nowych perspektywach zawodowych dla młodzieży, opartych o szkolenia w PL i zdobywanie wiedzy na stażach za granicą (oraz optymistycznie: powrót do PL aby pracować i mieć fajniejsze życie). Szukam 2 rzeczy:
1) Partnerów do projektu (jakaś forma prawna), które są w stanie zorganizować staże w różnych branżach dla wyszkolonych w Polsce młodych ludzi (2-6mcy), albo osób, które połączą mnie z takimi lub mają znajomości w lokalnych urzędach pracy, albo jakichś firmach które chciałyby skorzystać z benefitów takiej akcji.
2) Osób, które chciałyby lokalnie pomóc w organizacji noclegu, życia i w ogóle organizacji przyjazdu takich osób.

Od razu przyszedł mi na myśl @sorek. Mam nadzieję, że byłbyś zainteresowany, bo może świat odwdzięczy Ci się za Twoją pracę dla innych :)

#pracazagranica #stazezagranica #pytanie #sorekcharityltd (wybaczcie, że użyłem tagu, ale z dobrymi intencjami)
  • 4
@namiot666: Jest #!$%@?, ale to nie oznacza że trzeba rozkładać ręce i strzelać focha na wszystko i wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°) A uważam, że jak ktoś chcę, to sobie poradzi, a takie projekty mogą w tym pomóc.