Wpis z mikrobloga

Wlasnie dokonczylem czytac Niebo ze stali (trzecia czesc Opowiesci z Meekhanskiego Pogranicza) i nie mam co ze soba zrobic... Premiera 4 tomu za 4 dni... #feels mocno
Ta ksiazka ma w sobie wszystko to co kocham najbardziej, rozmach, bogactwo swiata, wyraziste postacie i wspaniala historie o ktorej z kazdym tomem staje sie coraz wieksza. Polecam mocno, Niebo ze stali 10/10, poprzednie tomy 8/10 i 9/10.
#ksiazki #fantasy #czytajzwykopem
Pobierz blgns - Wlasnie dokonczylem czytac Niebo ze stali (trzecia czesc Opowiesci z Meekhans...
źródło: comment_nx6gVvfu3OoCmeAPdMN92Tr6gS3NZhdK.jpg
  • 7
@gobi12: Szkoda że autor tak skacze z wątku na wątek że ciężko się połapać o co chodzi. Jestem w pierwszym tomie i muszę przyznać, że autor się nie cacka z czytelnikiem. Nie wiem czy wytrzymam ten kalejdoskop zdarzeń. Mam nadzieje że potem się sytuacja wyklaruje
@Jebudu: Przyzwyczaisz się. Najgorzej jest z pojęciem panteonu. Bogów jest mnóstwo. Same frakcje ludzkie czy innych ras są raczej łatwe do przyswojenia. Jestem na 9 tomie i największy problem jest z rozróżnieniem postaci kobiecych, których się nagle mnóstwo zrobiło.
@gobi12: Najbardziej mnie zastanawia system magii. Jakieś groty, Domy Cienia, dzikie węże. Jak już łapię wątek i zaczyna mi się wydawać ze łapie o co chodzi, następuje przeskok na inny wątek xD. Słyszałem że pierwszy tom jest najgorszy, jedno trzeba przyznań - Erikson mistrzem słowa jest.