Wpis z mikrobloga

@sargento: jestes pewien? Ma moje osiedle przyjechali dość szybko, jak ktoś z bloku obok zadzwonił ze 2 samochody stoją dosłownie 1 kołem na trawce przy parkingu - podpięli pod niszczenie zieleni i 50zl mandatu
@Szefu: nie chce mi sie zaczynać wojenki słownej - sugerując sie twoim awatarem i sposobem wypowiedzi zdanie mam wyrobione.
Mam jedynie nadzieje, ze kierowcy postępujący jak na obrazku wyżej zmienia podejście i nie rozjeżdżą wszystkich zielonych skrawków na osiedlach. Prawo oraz zasady wspołżycia społecznego trzeba respektować i tyczy sie to w obie strony.
@saltacme:

dosłownie 1 kołem na trawce przy parkingu


Jeżeli to jest rozjeżdżanie wszystkich zielonych skrawków to gratuluję. Jakbyś jeździł to byś dobrze wiedział że czasami nie da się inaczej wjechać, ale zajmuj się lepiej tworzeniem portretów psychologicznych na podstawie dwóch zdań i awatara xD
@Szefu: jakbyś dobrze i ze zrozumieniem przeczytał to co napisałeś, to byś mnie o miano społeczniaku nie obwiniał.

To sąsiedzi z bloku obok naslali strażników na mieszkańców mojego bloku.
Zajmij sie lepiej powtórzeniem lektur szkolnych i zasad czytania ze zrozumieniem...
@saltacme: a nigdzie nie napisałem że to ty jesteś społeczniakiem, zawołałem po to bo odnoszę się do tej wypowiedzi.
Za dużo sobie dorabiasz do tego co czytasz w internecie