Wpis z mikrobloga

Hej mirki. W tym roku wybieram się na studia. Myślałem nad informatyka, dokładnie na agh, uw, pwr, pw. Najbardziej podoba mi się agh, ale wszyscy mówią, że najlepsza informatyka w Polsce jest na UW. Czy wybierając agh wiele stracę? Co sądzicie? btw. matury poszły mi dość dobrze, więc dostane się na uczelnie które wymieniłem
edit. Chodzi mi o informatyke na wydziale Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji

#studia #informatyka #pytanie #agh #uw #pwr #pw
  • 26
@nesti32: I na UW i na AGH (przynajmniej na niektórych wydziałach) jest bardzo dobra informatyka. Jeszcze będziesz narzekał, że jest za wysoki poziom ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam jestem na AGH na wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej i jestem bardzo zadowolony.
@nesti32: Nie znam tam nikogo. Ale z tego co się orientuję to mają zajebisty wydział - budynek D17 (obrazek poniżej). Ciężko mi się wypowiadać jak to jest na innych wydziałach. Tym bardziej, że jestem na Informatyce Stosowanej, a tam jest czysta Informatyka. Ogólnie to na AGH jest wysoki poziom informatyki (porównując do innych krakowskich uczelni: Politechniki Krakowskiej czy UEKu). Najlepiej wejdź sobie w sylabusa. Tam masz dokładnie rozpisane jakie będziesz
Pobierz Patres - @nesti32: Nie znam tam nikogo. Ale z tego co się orientuję to mają zajebisty...
źródło: comment_f67FA8qjhTKoEvTM0YbAVN4ZZbAoO5w1.jpg
@nesti32: Najlepszy wydział na AGH, jak masz jakieś pytania to wal śmiało. Generalnie kierunek jest trudny, ale spokojnie dasz radę jeśli będziesz rzetelnie studiować. Praca bez problemu, w zasadzie 80-90% ludzi studiuje już w okolicach 3 roku. Z tym, że pamiętaj o jednym - jeśli chcesz być programistą to i bez dyplomu uczelni wyższej dostaniesz pracę jeśli jesteś dobry a jednak infa na wiet obciąża Ci mocno Twój plan dnia w