Wpis z mikrobloga

Informujemy, że redaktorzy profilu FB Marsz Niepodległości nie mieli informacji o akcji na serwisie wykop.pl.
Grafika została znaleziona na i innych profili FB z prośbą o udostępnienie.

Po informacji mailowej o akcji na wykop.pl wpis na FB został bezzwłocznie skasowany, niestety mleko się wylało i wspomniana grafika została ponownie udostępniana z profilu FB Marszu Niepodległości.
Stowarzyszenie Marsz Niepodległości przyłącza się do akcji, w ramach promocji proponuje umieszczenie informacji na serwisach narodowych oraz w ramach przeprosin hosting i zabezpieczenie strony www. Możemy także przygotować prostą stronę WWW w ramach udostępnionych materiałów.

Czołem Wielkiej Polsce !

#zbieramynabillboard #marszniepodleglosci
https://marszniepodleglosci.pl/german-death-camps.png
Pobierz
źródło: comment_oTksU3YS5ppAWXvlryxDVai8jfljIGnX.jpg
  • 11
@Svercelka: Nie pomoc, tylko robią to w ramach przeprosin za błąd który popełnili.

Poza tym doceniłem. Nie doceniam natomiast durnych oderwanych od rzeczywistości frazesów a przede wszystkim romantycznej, naiwnej i po prostu infantylnej postawy większości osób utożsamiających się z ruchem narodowym.

Rzekłem.
@Svercelka: Kultura nie jest domeną narodowców, więc nie czuję się winny.
A lekki prztyczek w nos narodowcowi zawsze łechce moje lewacko-żydowsko-komunistyczno-pederastyczne ego ;)
@Ofacet: Proponujemy animozje do RN zostawić w przestrzeni swojej piwnicy, a komentarz czy jest to pomoc ludziom, którzy działają dla dobra akcji.
Mając na uwadze szerszą perspektywę i długoterminowe korzyści inicjatorów akcji - bezproduktywną dyskusja wybiegająca poza zakres akcji #zbieramynabillboard nie będzie kontynuowana przez nas.

Użytkowników mających głód dyskusji zapraszamy na profil https://www.facebook.com/Niepodleglosci.Marsz
@marsz-11-11: nooooo, tym razem oficjalnie. Brawo, bardzo ładnie napisane. I sama prawda. Doceniam i akceptuję wszelką pomoc i to ze jestem uszczypliwy nie umniejsza mojej wdzięczności.

Ale z tym czołem to nie żartowałem.