Wpis z mikrobloga

Czo te #aliexpress i podobne robi z ludzi to ja nie...

Kto kupił #elephone P7000 na #gearbest na flashdeal za $159?


Kto cieszył się z zakupu do czasu gdy naoglądał się recenzji jaki ten elephone jest zły i niedobry, źle zbudowany i zbuggowany?


Kto przez przypadek dziś zobaczył ze za 15 minut na gearbest jest flashdeal na #ulefone Be Touch 2 za $179?


Kto niewiele myśląc skorzystał z flashdeala?


Kto ma teraz kupione dwa telefony i nie wie po co ani który z nich wybrać?


Mirki, który lepszy? Niby Elephone jeszcze nie wysłany więc mógłbym anulować ale chyba lepiej niech przyjdzie i będzie można go sprzedać na allegro drożej jak prawdziwy Janusz biznesu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Którego z tych dwóch lepiej zostawić sobie? #android
  • 15
@MitchBuchannon: Ulefone Be Touch 2 to strasznie dluga cegla jest. P7000 natomiast reklamowo rozdmuchany strasznie. Za te 160 to jeszcze mozna sie skusic. Dla mnie jednak ta ramka w ramce wyglada paskudnie. Dodatkowo slaby ekran i szara czern... dla mnie to taki zrobiony na sile "flagship dla ubogich" :P
BTW. Ty kup cos co w ciagu miesiaca zobaczysz na oczy. Zamowienie na GB presala to sredni pomysl :P
@hoies: po
@MehowM: No racja, ramka wygląda trochę słabo...
W sumie w Ulefone wyglada to ciut lepiej i ogólnie design i wykonanie chyba lepsze

Ciekaw jestem ja będzie wyglądała sprawa oprogramowania, Elephone zapowiada ze wypuści wiele róznych romów ale prawdę mówiąc wolałbym jeden a bardzo dobrze dopieszczony
@MitchBuchannon: Ja jezeli juz to czekal bym na P8000. Nadzieja, ze do czasu premiery poprawia niedociagniecia. Ma byc inny aparat (bo ten w P7000 poki co nie zachwyca) no i wieksza bateria. Oczywiscie kosztem wydajnosci
Elephone zapowiada... ile oni juz zapowiedzieli :D
Zeby nie bylo sam myslalem nad P7000 i Ulefone. Ostatecznie jednak zakupilem Gionee Elife E7 i patrzac na recenzje to pomimo tego, ze telefon swiezy juz nie jest to
@MehowM: P8000 jakoś do mnie nie przemawia ;p a poza tym trzeciego już kupować nie będę :)
Kiedyś się nawet zastanawiałem nad Gionee Elife E7 ale taki kanciasty jest i zdecydowałem się poczekać na coś innego

@Sinusoidalny:Też uważam, że za $160 to super oferta bo telefon na pewno nie będzie zły ;) pytanie czy Be Touch 2 będzie lepszy ;)

@znikajacypunkt: Jeśli się na niego nie zdecyduje i mój