Wpis z mikrobloga

Właśnie usłyszałem w radiowej trójce, że świnie z Wiejskiej zrobiły sobie wytrych do więziennych krat, które się za nimi zamykają...

Od 1 lipca ma wejść przepis mówiący, że jeżeli dowody w danej sprawie złożonej do prokuratury zostały zebrane nielegalnie, to nie biorą one udziału w sprawie...

Nie mogę uwierzyć w ich bezczelność!

#polityka #radio #trojka #aferapodsluchowa #prokuratura #okupacja
  • 20
@mrozobd: No właśnie! Nie wystarczy odwrocić głowy aby problem przestał istnieć. Nie jestesmy dziećmi gdzie gdy zamkniemy oczy to problemy znikają. Wy co macie #!$%@? i nie interesujecie się niczym bo "i tak nic nie można zmienić" o mały włos wsadzeni byli byście w kamasze i rzuceni na Ukrainę w imię interesów Kulczyka. W TV usłyszelibyście jaki to Putin zły a Ukraińcy nasi biedni bracia potrzebujący pomocy. Czy byście pojechali ginąć
@Januszek_z_Koluszek123: Na chłodno brałem to 25 lat temu. Wtedy jeszcze mało rozumiałem z tego co się wyrabia. Pamiętam jednak uczucie załadowania mnie od tyłu. Strasznie mi się to nie spodobało. Później to uczucie miałem wielokrotnie. Raz gdy wygrywalo AWS potem gdy SLD albo gdy w drugiej turze wyborów na prezydenta dali mi Zapijczonego Kwacha vs. Leszke. Teraz pytanie. Kiedy do #!$%@? nędzy mam się #!$%@?ć jak nie teraz?

A co do