Wpis z mikrobloga

@nodikv: kolor fajny no i jak zawias w mkpaku :) ale nie wygląda świeżo. 192 konie w automacie no nie wiem na jakie przyspieszenia liczysz. W manualu już całkiem rozrywkowe. Na minus słabe wyniki w testach rozbijania.
@uketrab: Jakbym już kupił to nie w celu pchania się w warsztaty. Nienawidzę mechaników - 95% to ku*wy, złodzieje i nieroby. Najchętniej robiłbym sam gdybym miał czas, narzędzie i jeszcze więcej czasu na ogarnięcie metod konkretnych napraw.
@IlluminateEliminate: @#!$%@?: Fakt, fajnie by było mieć z 300, ale do miasta okolice 200 KM wystarczają, serio.
@Interwyga: Wezmę pod uwagę, dzięki :)
@wielowitamin: Rozbijać się nie planuje ;) A e39 podoba mi się wizualnie po prostu.
193 KM w automacie daje całkiem rozsądne osiągi. Oczywiście nie sportowe, ale zadowalające w cywilnej jeździe.
@IlluminateEliminate: @paprykarzszczecinski1: Wykop to jednak głupie miejsce do pytania o samochody... Za te kasę napewno to nie jest picowane Gówno i napewno ma te 234k km(śmiac mi się chce widząc ludzi którzy myślą, że ktoś cofa auta, które mają historie w ASO, szczególnie, że takie coś to podstawa do pewnej i wygranej sprawy sądowej)
@Kejran: Ja się nawet nie przejmuje. Po prostu chciałem pokazać fajne auto, które znalazłem ;)

Też sądzę, że w tej półce cenowej e39 już jest faktycznie w stanie przynajmniej dobrym. Droższych już właściwie nie ma, chyba, że M5 to wtedy cena x2 ale silnik 5,0 to niesamowite koszta, a zagazować M5 to trochę przykre (mimo tego, że zwykła serię bym gazował bez mrugnięcia okiem).
@Kejran: Tak jak napisałem, cena x2 czyli faktycznie 50-60k. A tyle bym nie dał za e39, nawet M5. Szczególnie, że koszta utrzymania byłyby po prostu bezsensowne :P
@Kejran: No tak, bo wystawił za grubą kasę - znaczy, że na bank pewne auto! Szczególnie w dobie picowania byle starszych gówien i próbie opychania tego za krocie choćby na giełdzie klasyków jako "dla konesera jedyny taki zobacz"! Na pewno też niemiaszek zadawał sobie trudu, aby serwisować bądź co bądź nastoletnie już auto w ASO. W końcu handlarz napisał tak w aukcji, ponadto na potwierdzenie ma zapewne wcale niepodrabianą książkę serwisową
@nodikv: Fajnie wygląda, ale jak byś kupował, to bierze VIN od sprzedawcy i dekoduj. Nie pamiętam już dokładnie dat, ale wersja raczej jest kombinowana i nie wyjechała taka z salonu. Rocznik 2000, powinna być przed liftem, przednie lampy się zgadzają, a tył jest wymieniony na polift. Tak samo w 2000 roku nie było chyba jeszcze dużej nawigacji, tylko 4:3. Panel klimy też jest wymieniony na nowszy. W tej sytuacji wypadałoby sprawdzić
@nodikv: Za drogo tak na pierwszy rzut oka, do tego rocznik tylko 2000 i z Radomia (oczywiście nie można generalizować)
Brak takich pierdół jak czujniki parkowania z przodu (dało się kupić z czujnikami tylko z tyłu?), lusterka się nie składają a i kierownica bez elektroniki. Na plus m-pakiet i elektryczne stołki.