Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam dwa pytania w związku z prawem jazdy. Jedno bardziej ogólne, drugie bardziej szczegółowe.

1. Słyszałem, że weszło jakieś rozporządzenie w zeszłym roku, że minimalna cena badań na prawo jazdy (kat B)
to 200zł. Czy to oznacza, że wszyscy MUSZĄ mieć cenę co najmniej 200zł za to badanie? Nie wiem czy przez telefon
babeczka mnie nie zrozumiała ale w jednej placówce powiedziano mi, że to badanie kosztuje 150zł.

2. W przypadku odpowiedzi negatywnej na pytanie 1. Czy znacie jakąś placówkę w Poznaniu, gdzie to badanie
kosztuje mniej? Bo 200zł to jakaś #!$%@? paranoja jest.

Chodzi o zwykłe prawko kat. B, właściwie przedłużenie obecnego. Żadnych badań z prowadzeniem pojazdu w pracy itd.

#pytanie #poznan #prawojazdy #badania #kategoriab
  • 11
@wyrwiflak:
W ogóle cenowo prawko to teraz paranoja. Dolicz wszystkie razy, przy których #!$%@?ą cię za gówno. Ja 6 razy podchodziłem, za każdym razem na mieście po wyjeździe z placyku. Zawsze za jakiś #!$%@? szczegół, nawet po godzinie jazdy zaraz przed ośrodkiem.
@Howkin: #!$%@?, mocno chore jest to wszystko związane z uzyskaniem prawa jazdy. A z tym #!$%@? rozporządzeniem dotyczącym minimalnej kwoty badania, która jest kompletnie z dupy wyjęta, to już w ogóle.