Wpis z mikrobloga

#inpost #gorzkiezale
Pierwsze problemy z inpostem. Zamówiłem kolejny produkt na allegro przy pomocy inpostu. Zawsze byłem zadowlony z usług tego dostarczyciela, aż do dzisiaj. Takiego maila otrzymałem od sprzedawcy:

Od poniedziałku InPost nie odbiera od nas przesyłek mimo co dziennych telefonów do sortowni. Podwykonawca inpostu po prostu nie przyjeżdża. Przepraszamy za problem ale nie mamy wpływu na ta sytuacje. Z naszej strony wszystkie paczki są gotowe zawsze do wysłania przed godziną 12.


Tydzień temu cumpel w robocie skarżył się, że zwykły list z inpostu idzie już do niego TYDZIEŃ!
  • 8
@Varajin: O ile paczkomaty inpostu to super sprawa, tak te polecone to kompletne nieporozumienie. Ostatnio sprzedałem na allegro pewien przedmiot i dałem opcje wysyłki inpostem. W 4 punktach inpostu gdzie według konsultantów w BOK inpostu powinni odebrać ode mnie przesyłkę niestety tylko wydają listy awizowane. Kolejny konsultant wysłał mnie znowu do kolejnego punktu, który istnieje tylko i wyłącznie w ich systemie - fizycznie nigdy on nie powstał. Tak więc po straconych