Wpis z mikrobloga

#allegrostatystyka Obecnie zdecydowana większość samochodów oferowanych na allegro posiada klimatyzację. Dane zebrane na podstawie liczby pojazdów wystawionych na allegro (w tym otomoto) i oświadczenia sprzedawców, że pojazd klimatyzację ma. Błąd statystyczny może być zatem całkiem duży, bo #januszebiznesu XD

#samochody #motoryzacja #autokomis #klimatyzacja #
Pobierz pogop - #allegrostatystyka Obecnie zdecydowana większość samochodów oferowanych na al...
źródło: comment_IweIWs59xQuyEeRV8MeRfrqcgLgq00cI.jpg
  • 16
@Xizor: Mój też ma klimatyzacje. Tylko ze teraz nie działa. Ale w statystykę się nie wbijam bo w ogłoszeniu nie wymieniałem klimatyzacji jako wyposażenia samochodu. Jak ktoś się zdecyduje na zakup mojej gwiazdki to instalację do klimy dostanie w gratisie.
kto ma klimę to widać dobrze w upalne dni w korku po otwartych oknach w aucie.


@j3sion: to akurat zasadą nie jest. Znam ludzi, którzy mają klimę, a i tak jeżdżą przy otwartych oknach, bo coś tam. Rzekomo klima tylko szkodzi, zwiększa spalanie i inne takie XD i rzecz jasna nie serwisowana od 5 lat XD
@pogop: to wtedy można powiedzieć że ma instalację do klimatyzacji ale klimy nie ma, wiadomo jak jadę 2km po coś to nie odpalam klimy bo zanim zacznie chłodzić to będę już na miejscu, ale jak stoję w korku to nie gotuję się na własne życzenie bo spalę 0.5l więcej na 100.