Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!

Już miesiąc temu odebrałem swoją nową nogę więc chyba czas na aktualizację, co nie? :D

Chodzi się świetnie! Przed chwilą wróciłem z ponad półtora kilometrowego spaceru, na którym nie używałem kul (mój pierwszy taki dłuższy spacer bez wspomagania)! Protetyk mówi, że robię świetne postępy, a i ja czuję, że jest coraz lepiej :)

W piątek byłem na siłowni i trochę poćwiczyłem na orbitreku. Planuję jeszcze w lipcu wrócić na regularne treningi. Tak więc wszystko idzie w dobrym kierunku i trzymajcie za mnie kciuki! :)

Jeszcze chciałbym wspomnieć o #wroclawskiewykopparty bo tak jak pisałem, wróciłem do domu w kiepskim stanie i zapomniałem podziękować @kasia8ce @pankara @kmicolo @nowik za tę imprezę. Fajnie było przyjechać i poznać "na żywo" chociaż część osób, które tak bardzo mi pomogły. Przepraszam, że oszukiwałem w konkursie stania na jednej nodze, chciałem wygrać koszulkę wykopu xD Tak btw to cały czas mam na protezie plusy z imprezy i się każdy pyta co to ^^

Pozdrawiam wszystkich! :)

#jodachorujealesmieszkuje #jodawracadozdrowia #atencyjnykikut
  • 33
@MiszczJoda: Generalnie mega szacun dla ludzi takich jak Ty, z dystansem.
Mam kumpla co 2 tygodnie przed osiemnastką miał wypadek motocyklowy, i został kaleką od pasa w dół (aktualnie lvl 22), wózek i te sprawy. Zawsze jak z nim rozmawiam dostaje powera, bo jak wali do mnie tekstami typu - kiedy idziemy na piwo, albo dawaj ziomek kiedy idziemy biegać, po czym nie możemy ze śmiechu to kopara opada :D