Wpis z mikrobloga

Czy ma któryś z Mirków #neostrada z najnowszej promocji za 39,90 CBLN/miesiąc ? Czy płaciliśta 49 zł opłaty aktywacyjnej i jak wygląda umowa z punktu widzenia klienta, czy oby te 39,9 jest to opłata przez cały okres trwania umowy czy stawka się zmienia? Bo patrzałem na stronie #orange w ich ofercie jest internet 10, 20 i 80 Mb/s za 39.9 CBLN i w czym tkwi szkopuł, bo wiadomka, że jeśli cena jest ta sama to ni ma #!$%@? żeby wybrać 10 Mb/s jeśli można mieć megaprędkie (do) 80 Mb/s ?
Jakieś sugestie? Oferta orange
#internet #provider #pytanie #pytaniedoeksperta
źródło: comment_EKWgHjJ6VDg16vKAvRG7DoAqVFIaCxs6.jpg
  • 13
@ptto: Oferta jest taka sama dla wszystkich prędkości, w zależności na co pozwala infrastruktura w Twojej miejscowości. Każdy nowy Klient płaci opłatę aktywacyjną 40zł. Cena nie zmieni Ci się przez cały okres umowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tus_tus: w jakim mieście? czy jako klient ponoszę jakieś dodatkowe opłaty podpisując umowę w salonie/punkcie czy lepiej zamówić sobie umowę przez internet?
@ptto: Koszty są takie same czy zamawiasz przez neta czy w salonie. Musisz liczyć, że 1wsza faktura będzie większa bo rozliczona proporcjonalnie do okresu rozliczeniowego i z góry za miesiąć. Jak masz tel stacjonarny to nie ponosisz opłaty za utrzymanie linii 29,24zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wolę pozostać anonimowa więc niestety nie udzielę Ci odpowiedzi w którym salonie pracuję ale polecam odwiedzenie salonu do podpisania umowy (
@tus_tus: rozumiem, że macie jakąś prowizję czy tam inną premię od połapanego klienta? wolałbym dać zarobić jakiemuś człowiekowi jeśli i tak mnie to nic więcej nie kosztuje...
@ptto: nie wchodź w to gówno, bo będziesz prędzej czy później kolejnym #!$%@? klientem który się do mnie dodzwoni z narzekaniem że tu jakaś opłata, tu nie działa, tu awaria itp.. trust me ;)