Wpis z mikrobloga

@8-bit: no dobra, ale ja nawet nie o tym. Mi się podoba bardziej pomalowana. Ale chodzi o to jak ona zmieniła sobie twarz. W sensie wiem, że idzie makijażem ją trochę zmienić no ale tutaj zupełnie zmieniła kształt oczu, nos jak nowy no i usta zupełnie inne.
@Robocovo: sypiasz z dziewczynami, które śpią w makijażu? :D Lepiej im to odradź zanim za 5 lat będą wyglądały na starsze o 10. A co do samego mejkapu, to musiały mieć raczej słabe kosmetyki, te droższe nie powinny tak brudzić. Choć nie wiem, aż tak mocnych makijaży jak choćby z filmiku sobie nie robię.

@gwiazdonos666: może jakbyś obejrzała filmik to byś zrozumiała. Konturować twarz też trzeba umieć. No i w Polsce nie ma dostępu do większości z tego typu kosmetyków bo są zarezerwowane dla "profesjonalistów" i jeśli już gdzieś je kupić to po cholernie wysokich cenach.
Zresztą, ja też nie o tym, bo ciągle chodzi mi o to, że jak dla mnie ten przykład chyba najbardziej dosadnie pokazuje jak można zmienić swoją twarz.
@gwiazdonos666: no widzisz. Ja nie jestem w stanie zrobić sobie takiego makijażu bo zwyczajnie zawsze widać jakieś krawędzie podczas nakładania cieni i nieważne jak długo bym blendowała pędzelkiem to nie umiem tego rozmyć. Do tego u mnie normą jest, że po nałożeniu korektora, pudru czy czegokolwiek pod oczy gromadzi mi się to wszystko i powstają jakby zmarszczki. By dobrze nałożyć taki makijaż też potrzeba jakichś umiejętności i wątpię, że takie kanały