Wpis z mikrobloga

@mojwa: @policjaa: Jestem Ciekaw po prostu, poza tym kindle classic teraz jest dotykowy, a wiem, że klawisze są niesamowicie wygodne (przez 2 tygodnie miałem paperwhite, a w domu posiadam classica z klawiszami)
@Alkath: Możesz też zainteresować się tą ciekawą ofertą, tutaj pierwsza część testu czytnika

W skrócie:
Bierzesz abonament Legimi za 45zł miesięcznie. Za to masz nielimitowany (dopóki opłacasz abonament) dostęp do rosnącej bazy ebooków, w tej chwili mają jakoś 12k ebooków. Dostajesz też czytnik w cenie zależnej od długości abonamentu. Jeżeli weźmiesz na dwa lata to czytnik za 1zł, jeżeli na rok to za 300zł a jak na pół roku to
@Alkath: Ja bym to traktował jako np. raty za czytnik plus problem zaopatrzenia w ebooki w dużej mierze z głowy ;)
Jednak sam chyba nie wezmę. Mam Kindla PW2 i choć android kusi (no i coś nowego bym już chciał) to ten nie jest na tyle lepszy (o ile w ogóle, bo to kwestia do dyskusji, kto czego potrzebuje itp.) żeby wydawać pieniądze w tej chwili. No i jak pisałem mam
Jeżeli weźmiesz na dwa lata to czytnik za 1zł


@Kiper602: No chyba nie za bardzo. Z tego co widzę, to cena czytnika jest zawarta w wyższym abonamencie płaconym przez dwa lata właśnie.
@Cyfranek: Tylko że w tej ofercie (z czytnikiem) wysokość abonamentu się nie zmienia, niezależnie od długości umowy. Zmienia się jedynie cena czytnika. Oczywiste jest, że można kupić sam abonament taniej, bez czytnika, nie pisałem o tym, bo pytanie było o czytnik, nie abonament.