Wpis z mikrobloga

Mirki o #!$%@? chodzi z tym tinderem? Zainstalowałem apke 3 dni temu i nic, żadnych par poza jedną grubaską która kojarze z sympatii. Wrzuciłem krótki, swój opis, zdjecia mam te same co na sympatii i badoo a stamtad spotkalem kilka dziewczyn wiec wczym problem? Jedyne co widze to fakt, ze mieszkam 25km od wiekszego miasta (300-400 tysiecy mieszkancow) ale tam dojezdzam codziennie i tez potwierdzam pary zeby lokalizacja nie była ta sama. No i telefon nie ma karty sim ale wifi działa, ta grubaska dodała parę więc problemów technicznych chyba nie ma?
#tinder
  • 15
@Bialy_Mis: Mam badoo i sympatie, kiedys korzystalem tez z zaadoptuj faceta ale byla straszna lipa, mnostwo kont nieaktywnych od miesiaca. W sumie z badoo mam wrazenie gorzej korzysta sie na telefonie ale to moze kwestia przyzwyczajenia, wczesniej odpalalem konto tylko na komputerze.
@uchatek: Teraz to zachowujesz sie jak baba ktora drazy skonczony temat ale spoko, próbuj dalej, sporo ludzi bawi sianie fermentu bez zadnego celu poza wprowadzeniem chaosu, miłej zabawy. W koncu to idiotki z pmsem zawsze musza miec ostatnie słowo, moze cos jest na rzeczy.