Wpis z mikrobloga

@Jutraniema: każdy kot jakiego w życiu miałem jak domyślał się, że ma jechać gdzieś to był płacz, ucieczka i drapanie ale jak był chory to się włączało człowiek pomusz i do lekarza bez marudzenia. Obserwuj mocno, kot powie jak coś jest nie tak.

Jedna moja kotka głupkowata skręciła sobie nogę, myśleliśmy, że złamana jest a to taki kot, że nikt oprócz mnie i różowego nie mógł jej dotknąć a obolała u
@Jutraniema: no to widzisz... mruczenie kota podobno koi ból, przyspiesza gojenie ran itp. Nie wiem ile w tym prawdy, ale wielokrotnie czytałem, że koty kładą się obok chorej osoby i mruczą.
@Jutraniema: czy dawałaś jej jakieś środki antykoncepcyjne? Jeśli tak, to mogło się jej coś namieszać w hormonach i może mieć ciążę urojoną, przerabiałem to z moim labradorem, w takim wypadku polecam zabrać kotkę do weterynarza :)
@Jutraniema: a jest osowiały ? Pobaw sie z nim moze mu sie nudzi skoro gryzie ? Za malo uwagi moze mu poswiecasz i chce zwrócić na siebie uwage , albo jest chory , chwilowy napad czułoaci i takie tam
Moja chokerka ma napad przytulania wtedy kiedy jest po kąpieli , cwaniara :)