Wpis z mikrobloga

@barani_leb: A które jest niezwykłe? Szału nie oczekuje ale zawsze to jakaś nowość. Praktykuje raz na jakiś czas piwkowanie wieczorem i lubię go urozmaicać. Od 2 dni sączę Okocima i jeszcze mnie nie irytuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Caldo: chyba masz podobnie jak ja, nie pijesz by sprobowac diabli wiedza ile piw, tylko pijesz, aby Ci smakowalo. Ja mam takie cos, odkad jestem w DE zakochalem sie w ich pszenicznych piwach (jak zlapiesz Paulanera, sprobuj, tylko dobrze schlodzone i koniecznie ze szklanki/pokala). Sa po prostu niesamowite! Cos jak Zywiec Bialy, tylko duzo lepsze. Ale ostatnio opilem sie pszenicznych do porzygu, wiec pijam pilsy teraz. :) Veltins jest dobry, a
@Caldo: nie, pszeniczne, metne. Ten zywiec jest naprawde dobry. A to co mozna kupic tutaj to juz mistrzostwo. Paulaner, Erdinger, Krombacher... I pare innych, ktore pilem w pubach, a nazwy nie znam. :)
@barani_leb: Białe to skojarzyłem z żubrem niepasteryzowanym ;p Dzięki za listę proponowanych. W Piotrze i Pawle coś powinienem znaleźć. Budweiser na pewno.. Przynajmniej tak mi się wydaje.