Wpis z mikrobloga

@Lukas77986: To jest moja opinia i mam prawo ją mieć. Mnie się on nie podoba i nic z tym nie zrobisz. Tobie się może podobać. Ja się z tym nie zgadzam, ale w przeciwieństwie do Ciebie nie napiszę, że gadasz głupoty, bo masz prawo mieć inne zdanie. Kleisz o czym do Ciebie piszę? Nie podoba mi się 90% współczesnych samochodów, bo albo wyglądają jak dynie na kółkach albo jak jakieś pająki
@OSH1980: Daa, gustujesz w prostych kanciastych klocach pokroju testarossy. Nowe samochody rzezbi aerodynamika dlatego mają dziwne kształty, trzeba po prostu w tej inżynierii dostrzec sztukę. W takim Porsche Carrera GT nawet wahacze są tak zbudowane żeby stawiać mniejszy opór aerodynamiczny.
@Lukas77986: Krągłości to ja lubię u kobiet, a w przypadku techniki wolę ostre kanciaste kształty. Nie tylko odnośnie do samochodów. Nie musisz mnie uświadamiać, doskonale wiem, dlaczego współczesne samochody tak wyglądają. Ale mi się one nie podobają i wolę te ostre klinowate kształty z lat 80 pokroju DeLoreana, czy właśnie Testarossy. Wyjątek robię dla XJ220, ale on też jest z lat 80 i dla mnie jest najpiękniejszym samochodem świata. Tak, jak