Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki co tu się podziało xD Stoję sobie w kolejce do laboratorium w mojej przychodni, 90% to stare baby, a i nie mogło zabraknąć oczywiście matki z dziećmi. Dzieciaki zapatrzone w telefon, w związku z tym cisza i względny spokój. Nagle jak nie pierdolnie! Ryk, jakby ze skóry obdzierano. Telefon się rozładował ( ͡° ͜ʖ ͡°) żadne próby uspokojenia rozjuszonej gromady nie dają pozytywnych efektów. Nagle madka podchodzi do mnie, dzierżącej w dłoni telefon i pyta, czy bym bombelkom na chwile nie użyczyła tego sprzętu właśnie i będzie ”święty spokój” xD . Grzecznie odmówiłam, bo nawet swojemu bąblowi telefonu nie udzielam. Zostałam zwyzywana i uświadomiono mi że jestem winna nieszczęściu tych dzieci xD co się dzieje z tym światem... #madka #niewiemjaktootagowac #bombelek pokaż całość

odpowiedzi (31)

Czas na kolejne moje #rozdajo - tym razem rozdaję Gniazdko BlitzWolf sterowane przez WiFi. Takie:
    https://banggood.com/BlitzWolf-BW-SHP5-2_1A-Dual-USB-Ports-16A-Smart-WIFI-Socket-EU-Plug-Work-with-Alexa-Google-Assistant-BlitzWolf-Tuya-APP-p-1426555.html?p=7K111110034963201704

Cena: 55zł (darmowa przesyłka)
    - możesz nim sterować przez smartfona (Android / iOS)
    - ma 2 porty do ładowania urządzeń USB (2.1A)
    - współpracuje z Alexą i Google Home (i jak pokombinujesz, to z innymi)
    - można zaprogramować w nim auto włączenie/wyłączenie o zadanych porach

Zasady:
    1) Plusujesz ten wpis który teraz czytasz :)

2) Wchodzisz na poniższego linka i wybierasz przedmiot, który pojawi się w NASTĘPNYM 'rozdajo' (budżet do $20 - musi być marki Digoo!).
    https://www.banggood.com/search/digoo.html?from=nav&pfrom=1&pto=20&p=7K111110034963201704

3) wrzucasz linka do tego przedmiotu do komentarza LUB jeśli ktoś już dodał taki przedmiot, to po prostu go zaplusuj. Napisz przy linku co to jest (np. "smart żarówka") - aby ludzie nie musieli klikać na ślepo ;)

4) cierpliwie czekasz, a ja jutro (22.10) po godzinie 20:30 ogłaszam w tym wątku zwycięzce wybranego przy użyciu Mirkorandom

5) Udział może brać każdy kogo konto założono przed datą startu tej akcji. Zielonki także biorą udział :)

Gdy wygrasz, odezwę się do Ciebie na priv i zapytam o adres na który ma zostać wysłany zegarek oraz o Twojego maila.
    Jeśli masz zablokowane wiadomości, a ja zawołam Cię w tym wątku, to Ty się do mnie odezwij.
    Zamówienie będzie szło z Chin, więc dostawa zajmie pewnie z 3 tygodnie.

pokaż spoiler z pozdrowieniami dla moderacji:

no-ref-gniazdko no-ref-produkty

#unknowrozdaje #smarthome #iot
    pokaż całość

odpowiedzi (37)

Sakiwiewicz z żoną na randce, słodko 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ

#polityk #sakiewicz #tvpis #bekazpisu

odpowiedzi (31)