Wpis z mikrobloga

Przyszedł czas na zakup słuchawek w przedziale 200-300 złota (z naciskiem na 300). Zarówno do gry, jak i słuchania muzyki. Znalazłem 3 ciekawe sprzęty, ale nie znam się, nie wiem które lepsze więc jestem ciekawy opinii. Jeśli macie jakieś lepsze propozycje to piszcie śmiało.

Słuchawki Sennheiser HD429s
Słuchawki JVC HA-RX900
Słuchawki SteelSeries Siberia V2

#csgo #muzyka #sluchawki
  • 20
@smi3tana: Bez przesady, nie jestem audiofilem... wystarczy żeby były po prostu dobre.
Do tej pory miałem Sennheiser HD202 i byłem zadowolony, słabo wyciszają ale co można wymagać od starych słuchawek za stówkę.
@Artysta89: dlatego piszę, że łatwiej znaleźć takie co dobrze pozycjonują i przystępnie grają; jak kupiłem sobie fajnie grające słuchawki to już pozycjonowanie w nich nie jest za dobre w csie ;)
@Artysta89: Polecam w tym przedziale cenowym słuchawki Qpad QH-90, dobre zarówno do cs'a jak i muzyki :) mam, korzystam, są naprawdę dobre.

Od znajomych z cs'a często słyszę o syberianach, paru kumpli ma i też polecają :)
@Artysta89: Polecam HyperX cloud. Słuchawki bardzo wygodne i dobrze grają. Poczytaj sobie ich recenzje. HMC 631 byly dla mnie strasznie niewygodne. Co godzine musiałem przerwe robić bo mnie uszy bolały :/
@Artysta89: Bierz Sennheisery, a nie jakieś Hyper, super ultra tylko w nazwie. Jedna z prawilnych firm która robi też słuchawki dla audiofilów za grubą kasę. Grałem i słuchałem trochę na HD 439 i różnica do HD 201 ogromna.