Wpis z mikrobloga

@Mithrindil: Ten delegat zaczął sprawdzać czy można zasunąć dach za późno wg najnowszych informacji :)
Ktoś od stadionu się spruł w TV przed kamerami, że ww. delegat nawet jakby powiedzial zeby zasunac dach to i tak juz jest za pozno bo wieje i pada :))

śmiejesz się a #!$%@? wiesz. Przy takiej konstrukcji dachu od początku było wiadomo ze przy padającym deszczu nie będzie można go zamykać

@elelel: No przecież
Informacja o tym że tego dachu nie będzie można zamknąć podczas deszczu była znana na etapie projektowania i taka decyzja była podjęta świadomie. Żaden idiotyzm.


@Mithrindil: Czyli idiotyzm na etapie projektowania. A gamonie co to zatwierdzili.
Tym bardziej uważam, że jest to wyjątkowo kretyńskie rozwiązanie. Jak zaczyna padać deszcz i mam parasol to go otwieram.
Jak w domu mam otwarte okna i idzie nawałnica to je zamykam.
Ale nie, jakiś artysta
Pobierz
źródło: comment_m8fSMq0txdT1Mqkyqzo9K0itaidLoyBi.jpg
@worldmaster: "nie znam się ale się wypowiem". Przy projektowaniu takiego stadionu w grę wchodzi wiele czynników i trzeba czasem pójść na jakiś kompromis.

Jak zaczyna padać deszcz i mam parasol to go otwieram.


@worldmaster: świetne porównanie, stadion do parasola. Drogowców też uważasz za idiotów bo robią kolizyjne skrzyżowania zamiast wiaduktów?

Ale nie, jakiś artysta (bo inzynierem to go raczej nazwać nie można) wymyślił ułomny dach ozdobny


@worldmaster: widzę że