Wpis z mikrobloga

Samsung ma to pokazać w styczniu!

Legitymuję się solidnym źródłem: http://venturebeat.com/2015/09/16/samsungs-foldable-project-valley-smartphone-leaks-hints-at-january-unveiling/

Co jak co ale to jest PERFEKCYJNE dla Windowsa z trybem Kondominium/Continuum! Nie cierpię designu Samsunga ani ogólnie Andrzeja ale ze względu na parę apek co raz częściej tam zerkam. Nie da się ukryć, że to właśnie Samsung pokazał parę ciekawych rozwiązań jak choćby ekran w Edge.

Na The Verge za to pierwszy egzemplarz BlackBerry z Andrzejem - dzieje się!
KLIK: http://www.theverge.com/2015/9/18/9352471/blackberry-venice-android-phone-video

#windows10 | #bojowkawindowsphone | #samsung i #android bo #obgadujo
Pobierz Saeglopur - Samsung ma to pokazać w styczniu! 

Legitymuję się solidnym źródłem: ht...
źródło: comment_fwyAPUIVirkraQKNPb7p7fHg2eS5sn17.jpg
  • 18
@WielkaPolska: Z Androida być może. Z Windows to przez emulator co najwyżej, bo natywnie to niespecjalnie (no, poza .Netem). To już lepiej Androida, bo odpali i aplikacje Androidowe (xD) i komputerowe (Linux) i z Windowsa (emulator).

Czyli jak zwykle Android zaorał Windowsem podłogę xD
@WielkaPolska: A, te pierdoły. Możesz je pominąć

Exagear. Możesz przez niego odpalić sobie np. Office 2007 (z komputera) czy inne programy, które potrzebujesz (oczywiście wedle upodobania).

Niestety, Microsoft produkuje zabawki. Zawsze tak było, jest i będzie. Nawet ich program graficzny - Paint - mimo, że najpopularniejszy, jest zabawką
Pobierz sobie Debiana Noroot i zapomnisz o Kondominium


@fervi: Nie. Linux na urządzeniach w infrastrukturze sieciowej - tak. Linux do użytku 'cywilnego' - 1000x nie. Linux na urządzeniach mobilnych - xD

Kondominium ma Offica całego. Aplikacji co raz więcej. Kompletnie nie ma porównania. Widziałem twoją 'recenzję' Windowsa 8 (sic!) po doświadczeniach z trybem desktopowym na chyba jakimś Kiano (7 cal?) więc tu nawet nie mam z czym dyskutować xD
Pobierz Saeglopur - > Pobierz sobie Debiana Noroot i zapomnisz o Kondominium

@fervi: Nie. ...
źródło: comment_0m4QhZRlAnZsPH6Kc80Ccd6YY4gVSiMS.jpg
@Saeglopur: Nie musisz dyskutować. Nie musisz używać.
Wiedz natomiast, że (zresztą obejrzyj na Youtube) Kondominium praktycznie nie ma aplikacji. Ewentualnie zobacz sobie jakie ma. Praktycznie zerowe.
@Saeglopur: Nie wiedziałeś?
Zapoznaj się z architekturą x86, ARM. Jak uruchamiać programy z ARM na x86 i vice versa. Oraz czemu .Net nie uratuje tego projektu.

Office to tylko produkt jeden z wielu jakie wykorzystujesz. I tak samo jest na Androidzie.
Linux ma tutaj większą rację bytu, gdyż masz wszelkie programy do obróbki grafiki (na przykład), dźwięku, przeglądarki, odtwarzacze itd. Masakruje ilością programów lepszych jakościowo niż te co będą dostępne.
Nie wiedziałeś?

Zapoznaj się z architekturą x86, ARM. Jak uruchamiać programy z ARM na x86 i vice versa. Oraz czemu .Net nie uratuje tego projektu.


Office to tylko produkt jeden z wielu jakie wykorzystujesz. I tak samo jest na Androidzie.

Linux ma tutaj większą rację bytu, gdyż masz wszelkie programy do obróbki grafiki (na przykład), dźwięku, przeglądarki, odtwarzacze itd. Masakruje ilością programów lepszych jakościowo niż te co będą dostępne.


@fervi: Dobry
@fervi: Ja zupełnie nie trolluję :) Widać to chyba po moich wypowiedziach. Po prostu studzę twój linux-optymizm i podkreślam, że póki co to Windows i jego usługi dominują na tym świecie. Linux spoko owszem ale w rozwiązaniach sieciowych i infrastrukturalnych.
@Saeglopur: To ja mam pomysł. Przez miesiąc używaj tylko Windows Phone (bez dostępu do komputera), a ja przez miesiąc Androida i Linuksa na nim.

Wyjdzie tak, że ja będę mógł odpalić VLC, Firefoksa, LibreOffice, Audacity, Bluefish, PHP - Ty nie. Jest to możliwe dzięki temu, że Open Source (jak sama nazwa wskazuje) ma otwarte źródła. A mając otwarte źródła - możesz program przekompilować na np. ARMy

Dlatego z 99.5% aplikacji znanych