Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wczoraj na spacerze z niebieskim spotkałam starszą panią z psem typu kaszlak. Mały i szczekał tak jakby miał kaszel.

Jak nas zobaczył to do nas wystartował, zbliżył się na jakieś 40cm i ujadał jak pojebany. Niebieski szedł dalej ale mnie wryło bo nienawidzę psów, boję się ich i mówię do pani żeby zabrała psa. A ona do mnie z mordą, że puszek nie gryzie, on chce się bawić. A pies podchodzi coraz bliżej. Mówię w końcu że zaraz się pobawi z moja noga jak mu kopa zasadzę. Pani się oburzyła że "jakaś pojebana jestem" I łaskawie psa usunęła z mojej drogi.

Ludzie powinni mieć jakieś zezwolenie na #psy bo niektórzy nie mają ani rozumu, ani wyobraźni i spuszczają swoje kaszlaki w uczęszczanych okolicach.

#gorzkiezale
    pokaż całość

odpowiedzi (85)

Plusuj, jeśli dalej wierzysz ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
    #mecz #pilkanozna #mundial

odpowiedzi (32)

Dzisiaj mija mi 8 rocznica związku z moją żoną (5 lat po ślubie). (。◕‿‿◕。)
    Poznałyśmy się jak miałam 19 a ona 18 lat (internet ofc). Przeszłyśmy razem wiele - od matury, sesji, zdawania prawka przez śmierć w rodzinie, niezaakceptowany coming out i choroby, no i emigracja, żeby móc żyć jak ludzie razem.
    A jaki jest sekret przetrwania razem? Wsadzic swoją dumę głęboko w kieszeń i uzmysłowić, że gra się dla tej samej drużyny. ʕ•ᴥ•ʔʕ•ᴥ•ʔ
    No i dużo mówić o swoich uczuciach.

Zdjęcie ze stocku, żeby nie było :)

Btw. Miałam do dyspozycji statystycznie 98% kobiet niż wy i miłość życia udało mi się znaleźć. Więc musicie tylko dobrze szukać :)

#zwiazki #chwalesie #homoseksualizm #lgbt #milosc
    pokaż całość

odpowiedzi (207)