Wpis z mikrobloga

Mirki, narysowałem coś.

Na pewno znajdą się błędy, ale celem było to, żebyście mogli sobie prześledzić, skąd się brały poszczególne partie w polityce i jak się zmieniało ich poparcie.

Duży rozmiar

#polityka #ciekawostki #historia #ikonografika #wybory #prawica #lewica #korwin #neuropa #4konserwy #palikot #petru #lechwalesa #sld

Dajcie plusa chociaż za to, że mi się chciało. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Kraschau - Mirki, narysowałem coś.

Na pewno znajdą się błędy, ale celem było to, ż...
źródło: comment_EaB5D51elWGWLRxZjhvMbcEjl0CPK2am.jpg
  • 17
@atc_damian: To zobacz sobie polityków Nowoczesnej, w jakich partiach wcześniej byli w większości. Podpowiem - PO i SLD.

Poparcie w 2015 jest na oko, sens w tym, żeby pokazać, jakie są partie.
@sermaciej:
Piotr Hałasik:
ubiegał się o mandat senatora z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej w okręgu wyborczym nr 77 w 2011
Działał w Partii Demokratycznej, która połączyła się z SLD tworząc w 2007 r. Lewicę i Demokratów.
Henryk Hajduk:
Pełnił funkcję posła II kadencji, wybranego z listy Unii Pracy w okręgu Gliwice. W trakcie kadencji odszedł z UP, w 1997 bezskutecznie ubiegał się o reelekcję z listy SLD.
Jerzy Meysztowicz:
Od 2005
@atc_damian:
Jerzy Meysztowicz:
Kilkakrotnie bez powodzenia kandydował w wyborach parlamentarnych. W 2008 wstąpił do Platformy Obywatelskiej.
R. Petru:
Należał w tym czasie do Unii Wolności, z listy tego ugrupowania bez powodzenia kandydował w wyborach parlamentarnych w 2001
W czasie studiów został asystentem posła UD Władysława Frasyniuka[4]. Z rekomendacji swojego wykładowcy, Leszka Balcerowicza, rozpoczął pracę w fundacji CASE
Jerzy Synowiec:
Od 1998 do 2002 pełnił mandat radnego Gorzowa Wielkopolskiego z listy Unii
@Dziordzio: Niestety ręcznie. Ze skryptem też byłby kłopot, bo zebranie danych to jedno, ale jak powiedzieć skryptowi, że AWS rozpada się na PiS i PO, a 3 posłów z LPR przechodzi do PiS? ( ͡° ʖ̯ ͡°)