Wpis z mikrobloga

W #legnica to już nie jest #teatr , to jest #cyrk . No ale nazwisko dyrektora zobowiązuje. Takie zaćmienie umysłowe powstaje kiedy nie wychodzi się poza centrum miasta i mentalnie poza strefę komfortu. Tylko knajpa i teatr. W ramach akcji integracyjnej proponuje komuś z #fundacjabatorego zorganizować wycieczkę do no-go zones w którejkolwiek z europejskich metropolii dla miłościwie nam panującego wodza teatralnego wraz z małżonką i świtą prominentnych działaczy artystycznych, również ze swoimi białogłowymi. Wśród atrakcji - stężony kwas siarkowy połączony z kulturalnym wzbogaceniem pięściami. Bliski i śliski kontakt z egzotycznymi, śniadymi chłopcami na pewno zaowocuje jeszcze bogatszym repertuarem teatru. Helena Modrzejewska na pewno byłaby dumna... #bekazlewactwa
Pobierz wislowunsz - W #legnica to już nie jest #teatr , to jest #cyrk . No ale nazwisko dyre...
źródło: comment_M7ZiAGmuLDfCBKOTl95JHJlsbSpSJdVj.jpg
  • 11
@jokefake: mieszkałem trochę w okolicy, gdzie większość pochodziła z bliskiego wschodu. Nie widziałem najmniejszych oznak chęci integracji gości z europejskimi wartościami. Podałem skrajne przykłady przemocy, bo to jedyny język jaki te lewackie #!$%@? rozumieją. Umiesz myśleć abstrakcyjnie czy tylko dosłownie jak ta hołota?

@13gugu13: To nie wyglądałoby tak kolorowo, bo środki naszego artysty nie pochodzą z jego pracy.

Roczny budżet Teatru Modrzejewskiej wynosi około 5 mln zł. Dotacja z legnickiego
Umiesz myśleć abstrakcyjnie czy tylko dosłownie jak ta hołota?

@wislowunsz: no wiesz, jeśli ktoś zaczyna dyskusje od skrajnych twierdzeń od razu go odpowiednio szufladkuje, myśle że sam to doskonale rozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jeśli chodzi o ciapate dzielnice, nigdy nie miałem problemu z lokalsami, oni #!$%@? we mnie- ja w nich
@jokefake:

Jakich skrajnych twierdzeń? To sarkastyczne pobożne życzenia z odrobiną jadu i przekąsu. Jakby to sobie robili u siebie na podwórku za swoje pieniądze to też bym miał na to #!$%@?. To, że ktoś Cię nie zaczepiał, nie znaczy, że obywatele tego państwa mają być zadowoleni, że ich rząd #!$%@? pieniądze na zasiłki dla pasożytów.
Poza tym może jestem ograniczony, ale teatr zawsze kojarzył mi się ze sztuką wysoką a nie
@wislowunsz: @Bialy_Mis: Ktoś chyba pierwszy raz słyszy o legnickim teatrze. Odkąd pamiętam to zarówno sam teatr jak i zarząd i zespół aktorski brał czynny udział w manifestowaniu poglądów - nie tylko politycznych, ale też w bieżących sprawach społecznych. I odkąd pamiętam, zawsze to były poglądy liberalne. Więc nihil novi.

Poza tym, jakby nie patrzeć, robi to darmową reklamę samemu teatrowi. "Hurr durr, jestem oburzony, teraz to na pewno tam nie
@Joz:
wiadomo, że naprawiacze świata i inne poronione inicjatywy tego pana są już wszystkim legniczanom dobrze znane, ale do tej pory to były jakieś nic nie znaczące lokalne śmieci, na które nikt z odrobiną zdrowego rozsądku nie zwracał najmniejszej uwagi. Teraz się rzucili z motyką na słońce i robią przysłowiową siarę w samym centrum. Atencyjne dzifki
@wislowunsz: Zdajesz sobie sprawę że mieszkasz w mieście w którym większość mieszkańców deklaruje poglądy lewicowe, co udowadniają wybierając lewicowego prezydenta i lewicowy samorząd w kolejnych wyborach. Co więcej, zdecydowana większość "chadzaczy do teatru", reprezentuje właśnie liberalny, lewicowy elektorat, więc o żadnej siarze nie ma mowy.

@Joz: Długo można by dyskutować o historii Legnicy i skąd takie a nie inne poglądy u większości, ale nie o to mi chodziło. Nigdzie też nie zaznaczyłem, że to nowość w wykonaniu sztabu czerwonych. Faktem jest, że pewnym ludziom w Legnicy jest za nich wstyd, po prostu...

A to, że mieszkam wśród niewyedukowanej trzody, nie znaczy, że się muszę z nią zgadzać i przyzwalać na takie akcje. Miasto jest skazane na