Wpis z mikrobloga

@eDameXxX: piksele pikselami wiem ze niektore 5mpx sa lepsze od tych co maja 8 czy 13
lte? ktos sie jeszcze na to nabiera?
za diody 800zl wiecej placic nie ma co
procesor moze lepszy ale pamietajmy ze to windows, nie android, nie wkorzystamy tego nawet w połowie
@eDameXxX: Dobra, wszystko fajnie ale póki co to są tylko cyfry oraz artykuł od pająków (serwis którego opiniami to sobie można dupę wytrzeć, za 50zl by matki sprzedali). Najlepiej poczekać na wyniki od dx0mark. Ja osobiście raczej wątpię w tą wyższość aparatu w lumii nad s6. Chociaż ta cena? 3k za coś takiego? Może się przyłożyli i będzie jakieś zaskoczenie, ale nie sądzę. Raczej z tego wyjdzie to samo co z
procesor moze lepszy ale pamietajmy ze to windows, nie android, nie wkorzystamy tego nawet w połowie


@MCRodzyn: takiego pustego gadania aż się nie chce komentować :/

A gry to co? W sklepie jest mnóstwo wymagających gier, przy których sam zaczynam czasami dostrzegać, że moja obecna Lumia 920 zaczyna się krztusić.

Poza tym te nowe Lumie mają Continuum, gdzie szybszy procek, czy spora ilość RAMu na pewno się przydadzą: https://youtu.be/squCrs_xzYs

W
Raczej z tego wyjdzie to samo co z 930


@vegaushp: mówisz ogólnie czy o aparacie? Bo w obu przypadkach może być tylko lepiej. Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, że ta nowa Lumia, która ma większą matrycę, lepsze światło, 3 LEDy, czy w ogóle nowy typ matrycy - BSI (w żadnej Lumii nie było tego wcześniej) może robić gorszej jakości fotki niż L930.

@MCRodzyn: nie interesuje mnie co robisz z pieniędzmi.
@eDameXxX: Tyle ze większa matryca w przypadku telefonów zmienia niewiele. Nowe nexusy posiadając matryce 12,3 i są w stanie konkurować z aparatami od Sony co mają po 20,7. To tylko cyfry i nie oddają prawdy w żadnym stopniu. Wszystko wyjdzie gdy ktoś rzetelny weźmie się za ich przetestowanie.