Wpis z mikrobloga

No nic, to ja zrobię małe łombo combo i zrobię #pokazzakupy #itemyzchin

Stary zakup, #xiaomiyi #yi na #gearbest (przed wakacjami jeszcze) za $69.64
LINK
Szło 3 tygodnie, bez vat
Jakość, komentarz: db+ - ze względu na focus, a i myślałem, że jakość będzie odrobinę lepsza. Cena za samą kamerkę jest spoko, ale podliczając wszystkie akcesoria, wcale tak tanio nie wychodzi.

Anti-Fog Inserts For Gopro - kupiłem 2 paczki od różnych sprzedawców na #aliexpress za 3.51zł i 3.82zł
LINK 1
LINK 2
Szło 2-3 tygodnie (jedna paczka szła 2 tygodnie, druga trochę ponad 3 - ale nie potrafię rozszyfrować która to która)
Jakość, komentarz: dzisiaj będę testował jedną paczuszkę, jak nie będzie parować Case od Kingma to napiszę w komentarzu ;)

Osłonka silikonowa na obiektyw do Xiaomi Yi na #aliexpress za 0.50$
LINK
Szło 2-3 tygodnie
Jakość, komentarz: db+, silikon dość twardy i przysłali białą sztukę (zapomniałem napisać do sprzedawcy jaki kolor mają wysłać, mój błąd), ale spełnia swoją rolę ;)

Teraz #xiaomi #redminote2 Prime kupione na #ibuygou za 226,34$ z DHL'em i gwarancją, że nie dowalą vat.
LINK
Szło 8 dni - trafiłem na święta w Chinach, bez vat
Jakość, komentarz: dbd, zajebisty telefon - chociaż #falloutshelter powoli zaczyna mulić (85 osób) ;)


Teraz największe zaskoczenie dla mnie Powerbank od #xiaomi Kupione na #gearbest za 10.33$ (wykorzystałem parę punktów za kupienie i reckę yi)
LINK
Szło ~3.5 tygodnia
Jakość, komentarz: bdb, cholera, myślałem, że to jest 2x większe - miłe zaskoczenie! Oryginalna, sprawdzona na stronie. Dodam jeszcze, że ostatnio support gearbest odpowiada na moje wiadomości w poniżej 24h. Dali dzisiaj jeszcze 100 puntków za recenzje kamerki (pisana z miesiąc temu). Może miałem szczęście, ale póki co mają dobrą opinie u mnie ;)
Pobierz
źródło: comment_owhMugkj03oojADKzo76JMSOEn36UjZx.jpg
  • 16
@xlukex: @Ratriczek: Właśnie wróciłem z biegu, zabrałem kamerkę ze sobą - dałem tylko 3 listki, po 20 min było lekko zaparowane - otworzyłem na chwilę, odparowało i już ponownie nie zaprowało do końca biegu, ale dzisiaj wyjątkowo wilgotno jest, a mój case wyjątkowo mocno paruje - jutro jak nie zapomnę wrzucę wszystkie 6, może to mi pomoże ;P

@polskipl: jest do góry info, Prime - czyli 32gb FDD 2.2ghz
@kendi: u mnie na szczęście paruje bardziej po bokach (środek czysty?) - pewnie dlatego, że chciałem szmatką do okularów wyczyścić od środka.
A co do wkładek to 3 tak średnio zadziałały - dzisiaj sprawdzę czy case jest szczelny i wsadzę kamerkę do wody z 6 wkładkami (1 torebeczka, a w zestawie sa takie 2). Po prostu zamiast pokrywy baterii wrzucę te 3 wkładki. Zdam relacje potem ;)