Wpis z mikrobloga

@cecen: ta wspaniałe auto do naprawy... potwierdzam. Ile czasu Ci to zajęło? Widzę że łańcuch + uszczelka pod głowicą.
@CitroenXsara: tam to ten silnik to do wszystkiego prawie trzeba wyjmować tak jest tam wsadzony.
A weź idź Pan z tym samochodem, nawet jak jest sprawny to się wywraca na teście łosia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°
@WiewiurPL: ale #rozowepaski wprost uwielbiaja to auto ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) kółka zębate i ślizgi z napinaczem tez do wymiany zajeło mi to moze ze 4 popoludnia i wieczory z tym że głowica trafiła do planowania a ja w tym czasie dzialalem dalej, hehe momentem kulminacyjnym jednak było przykręcanie kolektowa wydechowego, NIE
@WiewiurPL: nie wiem, mysle ze w serwisie zrzucaja od razu prawą półoś, ale tam maja specjalne narzedzie do zamocowania i sciagniecia wozka zawieszenia przedniego razem z silnikiem
@cecen: W serwisie wyciągają cały silnik i dopiero wtedy przy nim grzebią. Brawo za odwagę i upór... Mi by się nie chciało ale to i tak mniej roboty niż wymiana żarówki w lagunie ;)